ריחו"ל

ג'ניפר אניסטון וג'סטין ת'רו נפרדו

השחקנית האהובה ובעלה החליטו להיפרד אחרי שבע שנות זוגיות ושנתיים של נישואים. "ההחלטה הייתה הדדית ונעשתה באהבה", מסרו בהצהרה משותפת

נשבר הלב. ג'ניפר אניסטון וג'סטין ת'רו (צילום: Gettyimages)
נשבר הלב. ג'ניפר אניסטון וג'סטין ת'רוצילום: Gettyimages

 

 ג'ניפר אניסטון (49) ובעלה ג'סטין ת'רו (46) נפרדו אחרי מערכת יחסים שנמשכה שבע שנים ונישואים של שנתיים, כך דיווחו אמש (ה') אתרי הרכילות מעבר לים. בני הזוג אישרו את הפרידה בהצהרה משותפת: "מתוך רצון לצמצם שמועות, החלטנו להודיע באופן רשמי כי נפרדנו. ההחלטה הייתה הדדית והתקבלה באהבה בסוף שנת 2017. אנחנו עדיין החברים הכי טובים והחלטנו להיפרד וללכת בדרכים שונות, אבל אנחנו מתכוונים להמשיך ולשמר את החברות שלנו".

 

השניים, שניסו לשמור על כמה שיותר חשאיות בכל הקשור לזוגיות שלהם הוסיפו ואמרו: "בדרך כלל היינו מעדיפים לעשות את זה באופן פרטי ולהשאיר את זה בינינו, אבל מכיוון שאתרי הרכילות לא יכולים לעמוד בזה ומחפשים כל הזדמנות לזרוק השערות ולהמציא סיפורים רצינו להעביר את האמת שלנו –כמו שהיא. כל דבר אחר שתשמעו ויופץ הוא בדיוני, אנחנו נחושים לשמור על הכבוד והאהבה שאנו רוחשים זה כלפי זו".

 

אז יאללה ביי (צילום: gettyimages)
אז יאללה בייצילום: gettyimages

 

אניסטון ות'רו החלו לצאת בשנת 2011, התארסו שנה לאחר מכן ונישאו בשנת 2015 בחתונה מצומצמת במיוחד אליה הוזמנו רק 74 חברים ובני משפחה. בעבר הייתה השחקנית נשואה לבראד פיט, אולם מערכת היחסים ביניהם הסתיימה בטונים צורמים במיוחד ובמשולש רומנטי שכלל את אנג'לינה ג'ולי. הבגידה המתוקשרת של פיט באניסטון מיצבה את מעמדה כמאמי הלאומית של אמריקה. אז תגידי, עכשיו כשאת רווקה שוב, יש מצב שתרימי טלפון לבראד?

 

אול דה סינגל ליידיז (getty images)
אול דה סינגל ליידיזgetty images

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018