ריחו"ל

גירלז טיים: ביונסה ובלו אייבי מבלות

קווין בי ובתה, בלו אייבי (ההורסת - יש לומר), הלכו לצפות במשחק NBA בלוס אנג'לס. בי, שהבינה שצריך לתעד ולנצור כל רגע עם בתה, שללא ספק מתבגרת במהירות האור, ניצלה את המאורע לטובת סשן תמונות סלפי היסטריות ומעוררות קנאה

אנחנו חייבות סלפי! ביונסה ובלו אייבי (צילום: Gettyimages)
אנחנו חייבות סלפי! ביונסה ובלו אייביצילום: Gettyimages

 

אין ספק שסלפי עם ביונסה (36) זה משהו שאנחנו חושקים בו עוד מימיי הדסטניז צ'יילד, בכל זאת, מדובר בקווין בי. למרות שאנחנו מוכרחים להודות שלאחרונה, זאת אומרת - לפחות מטקס הגראמי האחרון, מי שבאמת גונבת את ההצגה זו בלו אייבי, בתם בת השש של בי וג'יי זי, לכן, אתם רק יכולים לדמיין לעצמכם את התקף הקנאה שחשנו כשראינו את סשן התמונות ההורסות של ביונסה עם בתה. כמו שאמרנו - הכי גונבת את ההצגה.

עוד אחת, לא יצאתי טוב (צילום: Gettyimages)
עוד אחת, לא יצאתי טובצילום: Gettyimages

 

אתמול (א') החליטו ביונסה ובלו אייבי לבלות קצת זמן איכות של אם ובת, וכמובן שבניגוד אלינו, שמבלים זמן איכות בעיקר בדוכני המזון בקניונים, השתיים הלכו לצפות במשחק NBA All-Star שהתקיים במרכז הסטייפלס בלוס אנג'לס.

 

קווין בי, שכנראה הבינה שבלו אייבי מתבגרת בקצב מסחרר (בכל זאת, הקטנה השתיקה אותה ואת ג'יי זי במהלך טקס הגראמי האחרון), החליטה לנצל כל דקה בחברתה ועל הדרך לתעד את המאורע בסשן תמונות סלפי מתוקות שהמיסו לנו את הלב. ברצינות, תראו אותן!

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018