ריחו"ל

ברברה סטרייסנד חושפת: שיכפלתי את הכלבה המתה שלי

בראיון למגזין וראייטי, חשפה הזמרת המפורסמת כי לקחה תאים מבטנה ומפיה של כלבתה האהובה, סמנתה, לפני שזו הלכה לעולמה במאי האחרון, ויצרה מהם שתי כלבות נוספות שחיות איתה. ומי השלישית?

 

 

זה דבר ידוע שהגבול בין גאונות לשיגעון הוא דק מאוד וברברה סטרייסנד הוכיחה את זה ממש לאחרונה, כשסיפרה למגזין "וראייטי", בראיון מיוחד לכבוד טקס האוסקר הממשמש ובא, כי היא שיכפלה את הכלבה האהובה שלה, סמנת'ה, שהלכה לעולמה לפני כמעט שנה.

 

בראיון מפורט בו היא מספרת על הקריירה הענפה שלה ועל היותה אישה חזקה במועדון של גברים, במיוחד כיום, בעידן שאחרי הארווי ויינשטיין, אפשר למצוא לא מעט פנינים, אך אין ספק שגולת הכותרת היא הרגע בו הזמרת שיתפה את המראיין כי היא שיכפלה את סמי שלה.

  

סטרייסנד חשפה כי פרט לבעלה בעשרים השנים האחרונות, ג'יימס ברולין, אין אף אחד אחר שהיא מעדיפה לבלות איתו, מאשר שלושת הכלבים שלה מסוג קוטון דה טולייר. אבל אם עד לאותו רגע חשבנו כי היא פשוט אוהבת את הגזע וקנתה (או אספה ממכלאה) שלושה כלבים חמודים, הזמרת הודתה בגילוי לב, כי "מיס ויולט" ו"מיס סקרלט" נוצרו מתאים שנלקחו מפיה ומבטנה של כלבתה האהובה, לפני שהיא מתה בשנה שעברה. הכלבה השלישית בחבורה, "מיס פאני", היא בת דודה של סמנת'ה. "יש להן אופי אחר לגמרי, אני מחכה שהן יגדלו קצת כדי לראות אם יהיו להן את העיניים החומות שלה והרצינות שלה", סיפרה סטרייסנד למגזין.

 

 

 

סטרייסנד, שבחשבון האינסטגרם שלה מופיעות לא מעט תמונות של סמי האהובה, נפרדה מכלבתה במאי לפני שנה, והקדישה לה פוסט מרגש: "ג'ייסון צילם את התמונה הזו שלי מחזיקה את סמי ביום האם. זו הפעם האחרונה שצולמתי יחד עם הילדה האהובה שלי סמנתה. מיי יתן והיא תנוח בשלום על משכבה. אנחנו מוקירים כל רגע מ-14 השנים שבילינו איתה. מאי 2003-מאי 2017".

 

אגב, למי שמעוניין, בדיקה מהירה העלתה כי שיכפול חיית המחמד האהובה עליכם תעלה משהו כמו 50 אלף דולר. כסף קטן עבור מישהי שמוערכת ב-390 מיליון דולר.


 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018