ריחו"ל
רגע לפני האוסקר: השערורייה החדשה בהוליווד
ריאן סיקרסט, הטאלנט של ערוץ !E ומי שאף טקס הוליוודי לא שלם בלעדיו, הואשם על ידי מלבישה בתקיפה מינית. הוא מכחיש, אולם הכוכבים ההוליוודיים הודיעו שיחרימו אותו בטקס האוסקר ולא יתראיינו אצלו. האם זהו סופו של מלך השטיח האדום?

השם החדש ברשימת התוקפים. ריאן סיקרסט (AP)
השם החדש ברשימת התוקפים. ריאן סיקרסטAP

 

בחודש נובמבר האחרון הצטרף שם חדש לרשימה הולכת ומתארכת של גברים הוליוודיים שניצלו, לכאורה, את מעמדם, כדי לתקוף מינית נשים שעימן עבדו.

הפעם היה זה תורו של ריאן סיקרסט (43), המנחה המיתולוגי של ערוץ !E, מי שאף שטיח אדום לא שלם בלעדיו. המתלוננת היא סוזן הארדי, שהייתה המלבישה של סיקרסט בין השנים 2007 ל-2013.

 

הארדי טענה שסיקרסט התנהג בצורה "לא הולמת" ושלחה לערוץ מכתב חריף בנוגע להתנהלותו של הטאלנט. בערוץ הודיעו כי יבדקו את העניין, ואילו המנחה הכחיש את ההאשמות וכינה אותן "פזיזות". בשבוע שעבר פרסם מגזין "וראייטי" את תוכן המכתב ואת תלונתה של הארדי, ונראה שמי שהתנהג בפזיזות היה סיקרסט עצמו, שכפה את עצמו עליה בשלל הזדמנויות.

 

הכתובת הייתה על הקיר? סיקרסט והיידי קלום (AP)
הכתובת הייתה על הקיר? סיקרסט והיידי קלוםAP

 

המכתב של המלבישה מצייר תמונה מטרידה מאוד. בין היתר צוין שסיקרסט נהג לחכך את איבר מינו בהארדי בעודו לבוש בתחתונים בלבד, הציע לה "לנמנם יחד", חפן את מפשעתה במספר הזדמנויות והיכה בישבנה בעוצמה שהותירה עליו חבורות. לדבריה של הארדי, סיקרסט ניצל את העובדה שהיא אם חד-הורית וזקוקה לעבודה כדי לפרנס את בתה הקטנה.

 

כשאזרה אומץ להתלונן אצל קברניטי ערוץ !E, הם העדיפו לפטר אותה ולא להתמודד עם הטאלנט שלהם. עורכי דינו טוענים שהמלבישה ניסתה לסחוט ממנו 15 מיליון דולרים כדמי שתיקה, אולם הסלבריטאים שיגיעו בהמוניהם לטקס פרסי האוסקר שיתקיים הלילה בחרו לצדד בהארדי והודיעו שלא יסכימו להתראיין אצל סיקרסט.

 

תוקף או קורבן? סיקרסט והקולגה ג'וליאנה רנסיק (AP)
תוקף או קורבן? סיקרסט והקולגה ג'וליאנה רנסיקAP

 

השחקנית ג'ניפר לורנס סיפרה בריאיון לתוכנית של האוורד שטרן שהיא לא יודעת אם תעצור ותדבר עם סיקרסט על השטיח האדום. "יש לי בעיה עם ערוץ משטרת האופנה והרבה דברים לחשוב עליהם בכל הנוגע לערוץ !E". שמה מצטרף לרשימה ארוכה של כוכבות שיחרימו את המנחה בטקס. יחצנים וסוכנים הורו לטאלנטים שלהם להתרחק מסיקרסט, אולם מילים לחוד ומעשים לחודש. מנחה הטקס ג'ימי קימל כבר הודיע שהוא תומך בסיקרסט עד שתוכח אשמתו. גם קלי ריפה, שעובדת לצידו בתוכנית בוקר, הודיעה שתתמוך בו.

 

אם המחאה אכן תצא לפועל, לא תהיה זו הגזמה לומר שהשטיח האדום ישנה את פניו ושהמחאה של תנועת metoo# עלתה לשלב חדש. אין כוכב בהוליווד שלא עבר אצל המנחה הכריזמטי באחד ממאות הטקסים שסיקר מאז החל לעבוד בערוץ שטיפח אותו והפך אותו לאיל בידור. כל שנותר לעשות הוא להכין דלי פופקורן, להתרווח ולצפות בטקס. אנחנו לא יודעים מי יהיו המנצחים, אבל יש לנו שם של מפסיד אחד.

 

התמנגל עם מישל. סיקרסט ומישל אובמה (EPA)
התמנגל עם מישל. סיקרסט ומישל אובמהEPA

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018