ריחו"ל

כוחות על: הקללה של פמלה אנדרסון התגשמה

השחקנית סיפרה כי במהלך ילדותה חוותה הטרדה מינית מצד הבייביסיטרית ששמרה עליה, עד שיום אחד איחלה לה "שתמות" - ולהפתעתה זה התגשם יום למחרת: "הייתי בטוחה שיש לי כוחות להרוג אנשים, פחדתי לספר להורים שלי"

כוחות קסם. פמלה אנדרסון (Getty images)
כוחות קסם. פמלה אנדרסוןGetty images

 

מכירים את זה שלפעמים, כשאתם ממש כועסים על מישהו, אתם מאחלים למי שעצבן אתכם שיתקע עם הזרת במשקוף או משהו בסגנון, אתם יודעים, סתם בשביל לנחם את עצמכם באותה שניה? אז פמלה אנדרסון (50) לקחה את זה כמה צעדים קדימה, כשאיחלה למי שהטרידה אותה מינית כשהייתה ילדה קטנה, למות - וזה קרה יום לאחר מכן. כוחות על או סתם צירוף מקרים?


"פחדתי לספר להורים שהרגתי את הבייביסיטרית" (getty images)
"פחדתי לספר להורים שהרגתי את הבייביסיטרית"getty images

 

השחקנית הגיעה להתארח בתוכנית Life Stories בהנחייתו של פירס מורגן וסיפרה את הסיפור האישי שלה. לדבריה, כשהייתה ילדה קטנה הבייביסיטרית שלה הטרידה אותה מינית בערך כשנה, עד שיום אחד אנדרסון התפללה וביקשה שהיא תמות ולהפתעתה יום למחרת זה אכן קרה. אנדרסון, שהייתה בטוחה שיש לה כוחות על נבהלה וחששה לספר על כך להוריה.

 

"הייתה לי בייביסיטרית והיא התעללה בי, אני חושבת שזה נמשך בערך שנה", סיפרה אנדרסון, והוסיפה: "הייתי בין הגילאים ארבע לשמונה, אני לא זוכרת בדיוק, משהו באזור הזה. אבל אני כן זוכרת שיום אחד איחלתי לה שתמות ולמחרת גיליתי שהיא עברה תאונת דרכים והיא נמצאת במצב קשה. היא לא שרדה את התאונה ונהרגה ואני הייתי בטוחה שיש לי כוחות קסומים אבל ידעתי שאני לא יכולה לספר להורים שלי על זה שהרגתי אותה. האמנתי שיש לי כוח מיוחד ושאני מסוגלת להרוג אנשים. פחדתי מזה".


"הארווי ויינשטיין סתם בריון" (צילום: MCT)
"הארווי ויינשטיין סתם בריון"צילום: MCT

 

במהלך התוכנית הוסיפה אנדרסון וסיפרה על החוויה האישית והכואבת שלה עם המפיק הארווי ויינשטיין. לדבריה, ויינשטיין איים עליה ואמר שיהרוס

לה את הקריירה במידה ולא תסכים להשתתף בסרט "סופרהירו" וזו נאלצה לקבל את התקפיד מתוך פחד: "אמרתי לו שאני לא מוכנה לעשות את התפקיד הזה והוא אמר לי 'את לעולם לא תעבדי בעיר הזו שוב'. בסופו של דבר הסכמתי להשתתף בסרט כי אמרתי לעצמי שזה הארווי ויינשטיין, האיש הכי חזק בהוליווד. אבל למעשה הוא סתם בריון".

 

מנציגיו של ויינשטיין נמסר ל- Fox News כי מעולם לא היה קשר בין ויינשטיין לאנדרסון: "מר ויינשטיין מעולם לא דיבר עם פמלה על הסרט הזה. הארווי תמיד טען שלגברת אנדרסון יש יחסים מצוינים עם החברה וכולם חשבו שהתרומה שלה לסרט ולעולם הטלוויזיוני הייתה נהדרת".

 

קסומה (EPA)
קסומהEPA

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018