ריחו"ל

קה צ'ינג: טורי ספלינג משלמת לאקסית של בעלה

כוכבת העבר שמתמודדת בשנים האחרונות עם חובות, אבטלה, הרבה יותר מדי ילדים ונפש לא בריאה, שילמה את דמי המזונות שבעלה היה אמור לשלם לאקסית שלו כיוון שהוא תפרן. גירושים? לא בזמן הקרוב

ואז, ילדים, אבא חלב את אימא. משפחת מקדרמוט (gettyimages)
ואז, ילדים, אבא חלב את אימא. משפחת מקדרמוטgettyimages

 

חייה של השחקנית הכושלת טורי ספלינג (44) היו אמורים להיות מושלמים אבל מה אתם יודעים, האדם מתכנן תוכניות ואלוהים אומר "עזבי, נשמה, בשבילך רק ריאליטי עלוב וחמישה ילדים מתחת לגיל 11". בתחילת השבוע הגיעו ניידות משטרה לביתם של ספלינג ובעלה דין מקדרמוט (51) לאחר שבשיחה שהתקבלה מהבית דווח על "אישה שסבולת ממצב נפשי לא יציב". השחקנית לא נלקחה לבית החולים, דבר שמדאיג מאוד את מקורביה.

 

"חשבנו שאחרי הבגידות, הבעיות הפיננסיות והוויכוחים הבלתי פוסקים טורי תרצה להתגרש מדין, אבל היא לא מוכנה לשמוע על זה", סיפר מקורב ל"אס וויקלי". "היא מאמינה שגירושים יתייגו אותה ככישלון". איך לומר בעדינות? הגירושים הם לא אלה שידביקו עליה את התווית הזאת.

 

מאז הצטרפו עוד שני ילדים לחבורה (צילום: MCT)
מאז הצטרפו עוד שני ילדים לחבורהצילום: MCT

 

מספר ימים אחרי התקרית המטרידה, מרי ג'ו יוסטס, אשתו לשעבר של מקדרמוט, שספלינג שילמה את דמי המזונות שהוא היה אמור לשלם. "הבן המשותף שלנו, ג'ק, הלך לאוניברסיטה. דין היה אמור לשלם את שכר הדירה שלו, אבל לא עשה את זה. זה היה סיוט וחשבתי שאאלץ לפגוש אותו שוב בבית המשפט. הצ'קים שהוא נתן לבני חזרו והמצב היה רע מאוד. טורי יצרה איתי קשר ואמרה שהיא תכסה את החובות כי לדין אין כסף. היא לקחה אחריות על המצב".

 

מקדרמוט היה נשוי ליוסטס עד שנת 2006, אז הכיר את ספלינג על סט של סרט ובגד איתה ברעייתו. אחרי שהשניים נפרדו, דין וטורי התחתנו ולמרבה ההפתעה הוא בגד גם בה. בין סקנדל לדרמה, השניים הביאו לעולם חמישה ילדים: ליאם (11), סטלה (9), האטי (5), פין (5) ובו (שנה). איפה הכוכבנית שהכרנו מימי בוורלי הילס 90210 ומתי היא הפכה למאמא ג'ון?

 

היו ימים (אינסטגרם)
היו ימיםאינסטגרם

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018