ריחו"ל
מזל טוב! יו גרנט אבא לחמישה
אירוני מאץ': מי שחשפה את הבשורה המשמחת היא האקסית המיתולוגית של השחקן, אליזבת' הארלי, שגילתה בעיצומו של ריאיון לערוץ E! כי בת זוגו של גרנט ילדה את הבייבי. גרנט עצמו טרם הגיב על הבשורה המשמחת

האיש והמבטא. יו גרנט (צילום: Gettyimages)
האיש והמבטא. יו גרנטצילום: Gettyimages

 

אחלו המון מזל טוב ליו גרנט (57), השחקן הבריטי בעל המבטא הממיס בעולם, שהרחיב בסוף השבוע האחרון את משפחתו כשבת זוגו ילדה לו את בנו

החמישי.

אגב, אם חשבתם שאת הבשורה המשמחת שמענו מהשחקן - אז לא. מי שלא הצליחה לשמור בבטן את החדשות המרגשות הייתה חברתו הטובה אליזבת' הארלי (52), שהחליטה לקשקש במהלך ריאיון לערוץ E!.

 

"אני ברת מזל", סיפרה הארלי הנרגשת במהלך קידום תוכנית הטלוויזיה בכיכובה, The Royals, והוסיפה: "אחרי 31 שנים, יו הוא עדיין החבר הכי טוב שלי בעולם. הוא בחור נהדר! אנחנו מדברים המון ואני רואה אותו המון, אתה יודע, הוא אבא לחמישה ילדים - הוא אבא נהדר". וכך חשפה הארלי כי בת זוגו של גרנט, אנה אברשטיין, ילדה את הבייבי החמישי. פליטת פה או שעשית לו דווקא? בכל זאת, לא שכחנו את העבר הרומנטי שלכם.

 

מזל טוב, בקרוב אצל האקסית. יו גרנט ואנה אברשטיין (צילום: gettyimages)
מזל טוב, בקרוב אצל האקסית. יו גרנט ואנה אברשטייןצילום: gettyimages

 

אגב, למי שלא בקיא בתחום הרומנטי של השחקן, אנחנו ממליצים לקחת עט ודף כדי לשרטט את ההסבר הבא: בעשור האחרון מג'נגל גרנט בין בת זוגו הנוכחית לאקסית, טינגלן הונג (מזכירה במסעדה סינית בלונדון בה נהג לאכול), שילדה לו את בתו הבכורה טבת'ה בשנת 2011. שנה לאחר מכן, בספטמבר 2012 נולד בנו השני, ג'ון, והפעם מבת זוגו הנוכחית - אברשטיין. רגע, לא סיימנו.

 

לאחר לידתו בנו חזר גרנט לזרועותיה של האקסית הונג - שילדה לו את בנו פליקס בשנת 2013, אך שוב הבין שהיא לא האחת וחזר לבת זוגו הנוכחית, שילדה לו את בנו הרביעי. וכן, לפי החישובים הבייבי החמישי היה אמור להיות מהאקסית הונג, אבל תראו מה זה, יש הפתעות בחיים. בקיצור, יש לך מבטא היסטרי אבל כנראה שכבן זוג אתה ממש לא משהו.

 

הפעם תנסה להתמיד, סבבה? (צילום: Gettyimages)
הפעם תנסה להתמיד, סבבה?צילום: Gettyimages

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018