ריחו"ל

חוזרים לשוק: צ'נינג טייטום ואשתו נפרדו

השחקן הלוהט ואשתו, ג'נה דוואן טייטום, הודיעו שהם נפרדו אחרי שמונה שנות נישואים וילדה משותפת. "אין סודות או אירועים חמורים שהובילו לקבלת ההחלטה, סתם שני חברים טובים שהחליטו לתפוס מרחק". בקיצור, מי בגד במי?

ביי. צ'נינג טייטום וג'נה דוואן טייטום (gettyimages)
ביי. צ'נינג טייטום וג'נה דוואן טייטוםgettyimages

 

צ'נינג טייטום (37) ואשתו, השחקנית והרקדנית ג'נה דוואן טייטום (37), החליטו להיפרד אחרי שמונה שנות נישואים וילדה משותפת, אברלי (5), כך דיווח הלילה (ג') ערוץ E!. בני הזוג בחרו לחלוק את החדשות העצובות בחשבונות הטוויטר שלהם, ופרסמו הצהרה משותפת.

 

"היי עולם! יש משהו שאנחנו רוצים לחלוק. מרגיש לנו מוזר לחלוק פרט כזה עם כולם, אבל זו תוצאה של החיים שבחרנו, ושנינו אסירי תודה עבורם. אנחנו חיים בתקופה מדהימה, אבל זו גם תקופה בה האמת יכולה להתעוות בקלות ולהפוך למלאה בעובדות אלטרנטיביות, אז החלטנו לחלוק את האמת כדי שיהיה ברור שאם קראתם על זה במקום אחר, כנראה שלא דובר בכל האמת". על ראש הגנב בוער הכובע, מישהו?

 

לגמרי ראינו את זה בא (צילום: Gettyimages)
לגמרי ראינו את זה באצילום: Gettyimages

 

"החלטנו להיפרד כזוג באהבה רבה. התאהבנו עמוקות לפני הרבה שנים ועברנו מסע קסום יחד. שום דבר לא השתנה ברגשות שלנו אחד כלפי השניה, אבל אהבה היא מסע קסום שמוביל, לפעמים, לדרכים נפרדות. אין סודות או אירועים חמורים שהובילו לקבלת ההחלטה, סתם שני חברים טובים שהחליטו לתפוס מרחק ולעזור זה לזו לחיות את החיים הכי מלאים ומאושרים שאפשר. אנחנו עדיין משפחה ותמיד נהיה הורים אוהבים לאברלי. לא נגיד מעבר להודעה הזו, ונודה לכם אם תכבדו את הפרטיות של המשפחה שלנו. אנחנו שולחים לכם הרבה אהבה".

 

בני הזוג נפגשו בשנת 2006 על הסט של הסרט "סטפ אפ", והתחילו לנהל מערכת יחסים זמן קצר לאחר שהצילומים הסתיימו. הם נישאו בשנת 2009 בטקס מצומצם במאליבו והביאו את בתם לעולם ארבע שנים לאחר מכן. בשבועות האחרונים השניים לא נצפו יחד בפומבי ולא העלו תמונות הדדיות ברשתות החברתיות כפי שנהגו לעשות לעיתים קרובות. אתם יודעים, כמו הפעם ההיא שצ'נינג העלה תמונת עירום של אשתו לאינסטגרם. אנחנו כאן כדי להעניק כתף תומכת לשניכם.

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018