ריחו"ל

ג'ני גארת' (קלי מ"בוורלי הילס") מתגרשת בפעם השלישית

השחקנית ג'ני גארת' והשחקן דייב אברמס מתגרשים לאחר שלוש שנות היכרות. "כנשים אנחנו תמיד דואגות ומטפלות, ואז מגיע הרגע שבו אנחנו לא מזהות את עצמנו יותר", הסבירה את הפרידה בריאיון לאתר US

ג'ני גארת'. בחזרה לימי הרווקות (צילום: AP)
ג'ני גארת'. בחזרה לימי הרווקותצילום: AP

נראה כי מלאך הפרידות עובד שעות נוספות בהוליווד, אחרת איך תסבירו את זה שטרם הספקנו להתאושש מהפרידה של צ'נינג טייטום ואשתו ג'נה דוואן טייטום והנה אפשר להוסיף את פרידה לרשימה, הפעם של השחקנית ג'ני גארת' (46), לנצח קלי מ"בוורלי הילס 90210".

 

בעלה של השחקנית, השחקן דייב אברמס הגיש בקשה סופית לגירושים, זאת לאחר שהשניים החליטו לקחת פסק זמן בחודש נובמבר האחרון, כך פורסם היום (שבת) באתרי הרכילות מעבר לים.

 

השניים הכירו באפריל 2015 בדרך הטובה והישנה - בליינד-דייט, התאהבו, התארסו וכמה חודשים לאחר מכן התחתנו. אלה לא הגירושים הראשונים של גארת - כוכבת בוורלי הילס נישאה בשנת 1994 למוזיקאי דניאל קלארק והתגרשה ממנו לאחר שנתיים. לאחר מכן הכירה את השחקן פיטר פצ'ינלי, השניים התחתנו והביאו לעולם שלוש בנות, התגרשו ואז הגיע תורו של הנוכחי (לשעבר). לצערנו גם הנישואים האלה לא הסתיימו ב"עד שהמוות יפריד בינינו".

 

 

ימים יפים יותר

 

"אנחנו, כנשים, נוטות לשכוח מעצמנו וממה שחשוב לנו", אמרה השחקנית לאתר Us יממה לפני הגשת בקשת הגירושים, והוסיפה: "אנחנו תמיד דואגות ומטפלות בכל השאר ואז מגיע הרגע שבו אנחנו לא מזהות או מכירות את עצמנו יותר. אני חושבת שזה מאוד חשוב שתמיד נדאג ונתמקד בעצמנו ובמה שעושה אותנו מאושרות. ואם את מאבדת את עצמך, אפילו לרגע, באיזו מערכת יחסים שלא תהיי - אז תדעי שהיחסים האלה לא הולכים להיות מוצלחים כפי שהם אמורים להיות". אוקיי קלי, אולי שווה לבדוק על איחוד עם ברנדון, או דילן. מרוב שזגזגת אנחנו כבר לא זוכרים מי היה ה-אחד.

 

happy lakers #austin #love @deabramsla

A post shared by Jennie ���� (@jenniegarth) on

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018