ריחו"ל

נחשפים: במיטה של ג'ורג' ואמל קלוני

עורכת הדין מככבת על שער גיליון חודש מאי של מגזין "ווג" הבריטי, ובריאיון חגיגי שערכה יחד עם השחקן סיפרו השניים על הדייט הראשון, הצעת הנישואים המרגשת, זמן האיכות שהם מבלים עם ילדיהם ואיך המיטה שלהם נראתה לאחר הלידה. הכינו את האינסולין, זה הולך להיות מתוק

הורסת. אמל קלוני עושה את ווג (Annie Leibovitz)
הורסת. אמל קלוני עושה את ווגAnnie Leibovitz

 

מגזין "ווג" הבריטי החליט להקדיש את השער של גיליון חודש מאי לאמל קלוני (40), עורכת דין, פעילה לזכויות אדם ואשתו של אחד, ג'ורג' קלוני (56). הריאיון נערך בביתם של בני הזוג באנגליה, ואמל דיברה על קריירה, ילדים, אופנה ושאר זוטות. אנחנו כאן כדי להתמקד במה שחשוב באמת: רומנטיקה. בנוסף לקלוני, התראיינו גם כמה מקרובי משפחתה, חבריה הקרובים וקלוני בכבודו ובעצמו.

 

הכל התחיל בשנת 2013, אז הגיעה אמל לביתו של קלוני באיטליה עם כמה חברים משותפים. השחקן, שהשתתף גם הוא בריאיון, סיפר על ההיכרות מהצד שלו. "כמובן שהיא הייתה יפה, אבל חשבתי שהיא הייתה מרתקת ומבריקה. החיים שלה, העבודה שלה - הכל היה מרתק. נשבתי בקסמיה ברגע בו ראיתי אותה".

 

אנחנו נמסים.אמל וג'ורג' קלוני (Getty images)
אנחנו נמסים.אמל וג'ורג' קלוניGetty images

 

בת דודתה מיקנס סיפרה סיפרה שבשנת 2013 הגיעה ללונדון, והציעה לקלוני להיפגש לארוחת ערב. "היא אמרה שיש לה משהו לספר לי. הגענו למסעדה ושאלתי אותה במה מדובר, אבל היא אמרה שכדאי לשתות כוס יין לפני כן". כוס אחת הפכה לבקבוק, ואמל התעקשה להזמין בקבוק נוסף לפני שחשפה את הסוד: "ובכן, אני בתחילתה של מערכת יחסים עם מישהו. אני לא יודעת לאן זה הולך, אבל אני ממש מחבבת אותו והוא מגיע אלי מחר!".

 

אמל הזמינה מקומות במסעדת יוקרה לונדונית והדייט הוכתר כהצלחה מסחררת, למרות שצלמי הפפראצי ארבו לשניים. בני הזוג הקפידו להיפגש על בסיס יומי, והרגשות לא איחרו להגיע. "זה הרגיש כמו הדבר הכי טבעי בעולם", סיפרה קלוני. "תמיד קיוויתי שאיפשהו בעולם קיימת אהבה שלא כרוכה בהחלטות הרות גורל ותחושת כבדות. הייתי בת 35 כשפגשתי את ג'ורג' וזה לא היה מובן מאליו עבורי".

 

קלוני, שנחשב לרווק הנצחי של הוליווד, זיהה את הפוטנציאל. "נשבעתי שלא אתחתן, אבל כשהתחלתי לצאת עם אמל, הבנתי שיש כאן משהו שונה". כמה שונה? מספיק כדי שהוא יציע לה נישואים. "היינו בטיול ספארי באפריקה עם חברים. מספר ג'ירפות צצו משום מקום וניגשו אליה. היא חייכה ואני צילמתי אותה ואת הג'ירפות. אמרתי לחברי בן 'נראה לי שאני צריך להציע לה נישואים', ובן אמר שזה רעיון טוב".

 

חתונתם של הקלוני'ז
חתונתם של הקלוני'ז
 

 

ועם החתונה המפוארת הגיעו גם התהילה והפפראצי, אליהם קלוני מתקשה להתרגל. "אנחנו מבלים יותר זמן בבית כי כאן אנחנו יכולים לבלות בפרטיות, הרחק מעיני הציבור. אבל כל הצד הזה - ההפרה של הפרטיות, הצלמים - הכל הגיע בעקבות תפנית מאוד משמחת בחיי".

 

בין כל העיסוקים, אמל סיפרה שהיא מקפידה לבלות זמן איכות עם ג'ורג' והתאומים אלה ואלכסנדר (עשרה חודשים), בעיקר בבקרים. "המטפלת מביאה אותם למיטה שלנו בשש בבוקר, ואנחנו מבלים יחד עד שמונה. אני לא קובעת שיחות או פגישות לפני שמונה בבוקר. כשהנקתי זה היה מסובך הרבה יותר כי הם שניים. המיטה הייתה מלאה בכריות ומכשירים מוזרים".

 

הזוג המלכותי של הוליווד ועולם המשפט (Gettyimages)
הזוג המלכותי של הוליווד ועולם המשפטGettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018