ריחו"ל

הלם: בן הזוג של קלואי קרדשיאן בגד בה

תיעוד ממצלמת אבטחה דלף לרשת ובטח לא שימח את כוכבת הריאליטי, שנאלצה לצפות בבן הזוג טריסטן תומפסון בוגד בה בלייב ומתמזמז בלהט עם שתי בחורות שונות במועדון. כל זה כשהיא בחודש התשיעי, כן?

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

קלואי קרדשיאן (33) עתידה ללדת בכל רגע וזה, איך לומר, לא התזמון האידאלי לגלות שבן הזוג שלך בגד בך. שחקן הכדורסל טריסטן תומפסון (27), עמו מנהלת קרדשיאן מערכת יחסים למעלה משנה, נתפס כשבגד בה בזמן שבילה במועדון בוושינגטון בחודש אוקטובר האחרון, כך דיווח האתר TMZ.

 

תיעוד מאותו הערב דלף לרשת ובו נראה תומפסון כשהוא מוקף שלוש נשים אלמוניות ומתמזמז בלהט עם שתיים מהן. כל זה בזמן שזוגתו נמצאת בחודש השלישי להיריונה ובטוחה שהיא מצאה את פרינס צ'ארמינג.

 

חכה שקריס תגלה. קלואי קרדשיאן וטריסטן ת'ומפסון
חכה שקריס תגלה. קלואי קרדשיאן וטריסטן ת'ומפסון

 

אבל אם זה לא מספיק ולרגע עוד היינו יכולים להגיד שהוא השתנה, בסוף השבוע האחרון תועד תומפסון מחוץ לבית מלון בו שהה בניו יורק עם אלמונית נוספת, שהתלוותה אליו לסוויטה שלו - הכל לעיני המצלמות. אותה אישה, שאתר TMZ מכנה בשם "סטפני", טוענת כי היא בילתה איתו את הלילה ולראייה, העלתה וידאו מתוך קלטת סקס שצילמו השניים - לאינסטגרם.

 

הוידאו של השניים מקיימים יחסי מין נמחק תוך דקות ספורות אבל אתם יודעים איך זה ברשת. שום דבר לא נמחק לעולם. לקרדשיאן אין מזל בכל הנוגע לבני המין השני: בעבר הייתה נשואה לכדורסלן למאר אודום במשך ארבע שנים, אולם השניים התגרשו לאחר שאודום התמכר לסמים, נעלם לתקופות ארוכות ונהג לבגוד ברעייתו. האם מדובר במכה קלה בכנף, בטרגדיה משפחתית או בתעלול יח"צני של פימפ מאמא קריס? נמשיך לעקוב.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018