ריחו"ל

דיווחים בחו"ל: ויקטוריה ודיוויד בקהאם חיים בנפרד

בני הזוג אמנם עדיין נשואים, אבל מקורבים מוכנים להישבע שהם חיים בנפרד תחת קורת גג אחת, ושזה עובד להם לא רע בכלל. "הם תמיד יהיו משפחה, אבל כרגע החיים שלהם שונים לגמרי"

זה שיר פרידה? ויקטוריה ודיוויד בקהאם (צילום: Gettyimages)
זה שיר פרידה? ויקטוריה ודיוויד בקהאםצילום: Gettyimages

 

ויקטוריה ודיוויד בקהאם, שמנהלים מערכת יחסים כבר למעלה משני עשורים, חיים בנפרד, כך סיפרו מקורבים לבני הזוג למגזין "אס וויקלי". עם זאת, הם לא רוצים לסיים את הנישואים שלהם. "הם תמיד יהיו משפחה, אבל כרגע החיים שלהם שונים לגמרי".

 

בני הזוג, שמחלקים את זמנם בין ארצות הברית ואנגליה, חלוקים לגבי המקום בו הם רוצים לגור. ויקטוריה בת ה-43 מיצתה את החיים בלוס אנג'לס, ומעוניינת לעבור עם המשפחה לאנגליה ולהתמקד במותג האופנה שלה. "היא מעדיפה חיים פשוטים יותר ונטולי לחץ", סיפר מקורב. דיוויד (42) מעדיף את ארצות הברית ונהנה מהחיים שאחרי הכדורגל. "הוא עסוק בשלו. זה לא מופרך שזוגות מתרחקים קצת אחרי תקופה ממושכת יחד".

 

פגוש את הבקהאמ'ס (צילום: אינסטגרם)
פגוש את הבקהאמ'סצילום: אינסטגרם

 

למעשה, גם בית הנופש של השניים באוקספורדשייר, מעוצב בצורה שתגרום להם להרגיש לבד אפילו שהם יחד. "הבית מורכב משני אגפים: אחד שלו ואחד שלה. אני חושב שהם נהנים לחיות בנפרד אחרי נישואים כל כך ארוכים. המרחק הקבוע עושה להם רק טוב".

 

השניים נישאו ביולי 1999 בחתונה מפוארת והביאו לעולם ארבעה ילדים: ברוקלין (19), רומיאו (15), קרוז (13) והארפר (6). עם כל כך הרבה ילדים, אין פלא שהם צריכים קצת שקט.

 

אז יאללה ביי (צילום: אינסטגרם)
אז יאללה בייצילום: אינסטגרם

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018