ריחו"ל
הנסיך הקטן: מה מצפה ליורש העצר הבריטי?
הנסיך וויליאם ואשתו, הדוכסית מקיימברידג', קייט מידלטון, הרחיבו את המשפחה והביאו לעולם נסיך חדש, יורש עצר חמוד שירחיק את הנסיך הארי עוד קצת מהכתר. אז מה הוא צריך לדעת על חוקי הבית, האם יחכה לו טאבלט בארמון ואיך מתרגלים לגזירה של חיים שלמים במכנסיים קצרים וגרביים גבוהים?

 

צילום: אסף חן

צילום: אסף חן

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

בדיוק יממה לאחר שאחותה הקטנה, פיפה מידלטון, ניסתה לגנוב לה את הרעם והכריזה כי היא נמצאת בהיריון ראשון, הדוכסית מקיימברידג', קייט מידלטון (36), ובעלה, הנסיך וויליאם (35), הרחיבו את המשפחה והביאו לעולם את יורש העצר השלישי, אח קטן לנסיך ג'ורג' (4) ולנסיכה שרלוט, שתחגוג בשבוע הבא את יום הולדתה השלישי.

 

אז רגע לפני שאתם מתפתים להאמין שהנסיך הקטן הולך לחיות חיים מהאגדות, תנו לנו לנפץ לכם כמה אשליות ועל הדרך להכין את יורש העצר החדש למה שבאמת מחכה לו בארמון המלוכה. ספויילר: זה לא הולך להיות קל.

 

עושים חיים בממלכה! (צילום: gettyimages)
עושים חיים בממלכה!צילום: gettyimages

 

נתחיל משמו של יורש העצר. אם בצעירותה פינטזה מידלטון על השמות שתעניק לילידה שיגדלו - אז לא. השם של הנסיך הקטן חייב להיות על שמו של אחד ממלכי אנגליה לאורך השנים. ומאחר שאחיו הגדול תפס את השם האחרון והנורמלי ברשימה, (AKA ג'ורג') יש לנו תחושה כזו שהקטן יצטרך להיסחב כל חייו עם השם "אלפווארד" או "אדוארד". רגע, אתה יודע מה, יש מצב ש"אגברט" עדיין פנוי, תקווה לטוב.

 

נעבור לחשיפה הראשונה לעולם. אומרים שכשתינוקות נולדים הימים הראשונים הם די קשים, והמחמאה הכי טובה שתינוק יכול לקבל הוא שהוא יצא "ברור", במקרה הזה, לנסיך הקטן יש בדיוק כמה ימים ספורים להשיל את שיער הפנים המיותר, למתוח את העור ולעבוד על חיוך לא רצוני אך מקסים במיוחד. הרי בכל מה שנוגע להכרזות מלכותיות יש רק דרך אחת לעשות את זה וזה בלבוש רשמי ונפנוף עדין למצלמות. שיהיה לך בהצלחה עם זה, התמונה הזו תלווה אותך עוד שנים רבות.

 

מנופפים לשלום (צילום: gettyimages)
מנופפים לשלוםצילום: gettyimages

  

ומה לגבי הלבוש? ללא ספק מדובר באחת הגזירות הקשות ביותר של בית המלוכה. ליורש העצר מצפה ארון בגדים שלם מלא במכנסיים קצרים (נדיר שלא בצבע כחול כהה), חולצות פולו קצרות (רובן בתכלת) וגרביים גבוהים. חורף, קיץ, סתיו, אביב - זה לא באמת משנה. אגב, עוד משהו שאתה צריך לדעת, אימא שלך אוהבת למחזר בגדים. תתכונן לאלבום שכולו לוק אחד. רק אומרים.

 

מכירים את זה שאתם שולחים את הילד לגן עם עוד שניים שלושה סטים של בגדים לפחות? בכל זאת, הילדים אוהבים לשחק בחול, לזחול, לצייר בצבעי גואש ולמרוח את השוקולד מארוחת ארבע על הבגדים? אז לא במקרה הזה. אין שום סיכוי שתתפסו את יורש העצר הקטן מלוכלך, אין דבר כזה בגדים מקומטים וחול זה משהו שיש רק בים וגם זה מיועד לאנשים הפשוטים. הצעת המדור: יש דבר כזה שנקרא חול קינטי, זה לא מלכלך, לא מתפזר ובכלל לא מזכיר חול. אבל אולי שווה לנסות.

 

לא נראה מרוצה. הנסיך ג'ורג' (צילום: Gettyimages)
לא נראה מרוצה. הנסיך ג'ורג'צילום: Gettyimages

 

ומה לגבי ערבי כיתה? מסיבות פיג'מות או סתם להביא חבר אחרי הגן? כן, אמנם מעולם לא דיברו בני הממלכה על המפגשים החברתיים של הנסיך ג'ורג' והנסיכה שרלוט אך במקרה הזה אנחנו די בטוחים שהשניים לא אירחו את הגן למסיבת פיג'מות, לא צבעו אחד את השנייה במשחת שיניים וככל הנראה לא קפצו לחברה מכיתה אחרי הלימודים. יכול להיות שאנחנו טועים אבל בכל זאת - תחושה שלנו. תתקן אותנו אם טעינו, סבבה?

 

ומה לגבי התקפי זעם? בכי? קללות? סירוב לאכול את ארוחת הערב או פיזור הפסטה לכל עבר? לא בארמון. יורש העצר החמוד נידון לחיים שלמים של נימוס, שלווה, שפה יפה ואדיבות יתרה. אז גם אם הכעיסו אותך בגן או שאתה סתם במצב רוח רע - תשמור את זה לעצמך. בכל זאת, כשסבתא שלך היא מלכת אנגליה אתה לא יכול להרשות לעצמך לעשות משהו שיערער את שלוותה.

 

אותך לסבתא! הנסיכה שרלוט וקייט מידלטון (צילום: gettyimages)
אותך לסבתא! הנסיכה שרלוט וקייט מידלטוןצילום: gettyimages

 

 

ואם כבר דיברנו על הסבתא, הלוא היא המלכה אליזבת' (92) בכבודה ובעצמה, אנחנו מצטערים לעדכן אותך שהיא לא באמת עונה להגדרה של "סבתא". היא לא תיתן לך ממתקים בלי שאף אחד יראה, אין מצב כזה שהיא תאפשר לך לאכול גלידה מול הטלוויזיה כמה שרק יתחשק לך ואין מה לדבר על דמי כיס בכל פעם שתגיע לביקור. למעשה, בכל פעם שתראה את סבתא שלך פוסעת ברחבי הארמון, עצה שלנו, תנשום עמוק ותנסה לא לעשות שום דבר שימשוך את תשומת ליבה.

 

מחייכת עכשיו נוזפת אחר כך. המלכה אליזבת' (Gettyimages)
מחייכת עכשיו נוזפת אחר כך. המלכה אליזבת'Gettyimages

 

אגב, זה בדיוק הזמן לציין (ולהזהיר) שלמלכה אליזבת' יש פייבוריטית אחת. היא אומנם לא מודה בזה בפני איש, אבל יצא לה לספר פעם שמי שבאמת מנהלת את הארמון זו הנסיכה שרלוט, שלפי טענותיה של המלכה "היא הבוס האמיתית של הארמון". לפי הסיפורים שרלוט לא מפסיקה להציק לג'ורג', לגנוב לו את הצעצועים, לרוץ ברחבי הארמון ואין לה שום פחד כזה שהיא תיפול או תיפצע. בקיצור, תנסה לא להרגיז גם אותה ואל תיגע לה בבובות - יש לה אוסף נהדר של נסיכות דיסני והן מחוץ לתחום. ראה הוזהרת.

 

"הבוס של הארמון". הנסיכה שרלוט
"הבוס של הארמון". הנסיכה שרלוט

 

ומה עושים יורשי העצר בשעות הפנאי? אנחנו פה כדי לספר מה הם לא עושים - והם לא משחקים במחשב, אין להם טאבלט והם, בניגוד לבנה של ניקול ראידמן למשל, לא מקבלים אייפון איקס ליום הולדתם הרביעי. הנסיך וויליאם ומידלטון טוענים ש"בתור שני אנשים שגדלו ללא גאדג'טים הם מאמינים גדולים בצעצועים ולצאת החוצה לשחק בגינה. הם מאמינים שזה מעודד דמיון מפותח ופעיל". בקיצור, אל תבנה על לחפש פוקימונים בממלכה.

 

ומה לגבי פרטיות? תרשו לנו לענות על זה בהברה אחת: "חה!". פרטיות זה לא משהו שקיים בממלכה. זאת אומרת שליורש העצר הצעיר מחכים חיים שלמים שבהם כולם ידעו עליו הכל. החל מהמשקל (אנחנו כבר יודעים שהוא שוקל 3.800 ק"ג), דרך הגובה ועד לכל פרט חשוב או פחות מחייו. אז כן, אנחנו כנראה נדע בזמן אמת מי תהיה החברה הראשונה שלך בגן או מדוע קיבלת עונש מהמלכה. מבאס, אבל זה המצב, תתרגל.

 

לא מאמינים בטכנולוגיה. הנסיך וויליאם וקייט מידלטון (צילום: AP)
לא מאמינים בטכנולוגיה. הנסיך וויליאם וקייט מידלטוןצילום: AP

 

אבל רגע, לפני שאתה נכנס לדיכאון ואומר לעצמך "למה אני צריך את כל הדבר הזה, למה לא יכולתי להיוולד לביונסה", תרשה לנו להזכיר לך שבסופו של דבר תקבל את הכתר הנחשק ותהפוך מנסיך למלך. אז נכון, תצטרך לחכות בסבלנות עד שתורך יגיע ואם תרשה לנו לעשות עבורך חישוב גס של זמן המתנה, להערכתנו זה עומד על לפחות כמאה שנה, בכל זאת, המלכה אליזבת' כרגע בשיא שלה ולפניך יש את סבא צ'ארלס, אבא וויליאם, אחיך ג'ורג' ואחותך שרלוט. אבל היי, אתה עדיין תקבל אותו הרבה לפני הנסיך הארי, דודך האהוב שבימים אלה נמצא בהכנות אינטנסיביות לחתונה עם בת זוגו, הדוכסית לעתיד מייגן מרקל. תכלס, יצא לך טוב, הגעת בדיוק בזמן לחתונה - הדבר היחיד שאנחנו באמת מקנאים בך עליו.  

 

הלך הכתר. הנסיך הארי ומייגן מרקל (צילום: Gettyimages)
הלך הכתר. הנסיך הארי ומייגן מרקלצילום: Gettyimages

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018