ריחו"ל

קניה ווסט חושף התמכרות למשככי כאבים בעקבות שאיבת שומן

הזמר התראיין לתוכנית רדיו וחשף כי הוא עדיין לוקח כדורים בעקבות התמוטטות העצבים והאישפוז הכפוי שעבר, כמו גם שהוא עשה שאיבת שומן ושהוא לא מוכן לראות פסיכולוג

 (צילום: Gettyimages)
צילום: Gettyimages

 

הזמר קניה ווסט (40) התראיין לתוכנית "מועדון ארוחת הבוקר" של iHeartRadio וחשף כי עבר שאיבת שומן בשנת 2016 ובעקבותיה התמכר לאופיואידים, תרופות משככות כאבים הנקראות לעיתים גם "סמים נרקוטיים". בנוסף, הודה ווסט שהוא לוקח תרופות בעקבות התמוטטות העצבים והאישפוז הכפוי שעבר.

 

"אני חושב שאני במקום חזק יותר משהייתי אחרי ההתמוטטות", אמר ווסט והסביר שהיא נגרמה בעקבות פחד, מתח, שליטה של אחרים והמניפלציות שהופעלו עליו. "אני שמח שזה קרה. אני שמח שהייתי בצד השני וחזרתי. אני לא יכול לתאר לכם את הטראומה של הרגע בו המשפחה והחברים עוזבים את בית החולים ואתה מתעורר מסומם לגמרי".

 

ווסט גם מודה שהוא עדיין לוקח תרופות. "זה לא פתרון מושלם כי זה מרגיע אותי אבל יש הרבה דרכים להרגיע אותי", אמר הזמר, שבמקביל ללקיחת תרופות פסיכיאטריות, מסרב ללכת לטיפול נפשי. "אני משתמש בעולם בתור מטפל. כל אחד שאני מדבר איתו הוא המטפל שלי. אני מושך אנשים לשיחה על מצבי ומקבל פרספקטיבה אחרת על הדברים. אני אוהב לדבר עם מכרים, חברים, משפחה, ואני מדבר איתם 45 דקות בטלפון כל פעם. זה די נרקסיסטי". טוב, לפחות הוא מודע לזה.


 (Gettyimages)
Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018