רכילות+

מירי בוהדנה: "אני לא אגור בבוטקה כדי לרצות אף אחד"

בגיל 40 מירי בוהדנה מבינה שהיא לא חייבת דין וחשבון לאף אחד. לא על הסיליקון שעשתה, לא על הזוגיות עם בבו קובו ובטח לא על הבית בו היא גרה ומגדלת את שלושת ילדיה. בראיון מיוחד מאחורי הקלעים של צילומי שער "פנאי פלוס", היא מספרת לנו איך נראה היום שלה, למה היא לא גרה במגדל במרכז תל אביב ומה היא חושבת על המתחרים של "משחקי השף". צפו!

 

 

לפני חצי שנה חגגה מירי בוהדנה את יום הולדתה ה-40. "חיכיתי למשבר, חיכיתי וחיכיתי ולא קרה שום דבר. כן, אני מסתכלת על עצמי במראה של ההגדלה ורואה קמטוטים, אבל בינתיים, חוץ מהבוטוקס במצח, אני מתכוונת להישאר איתם. התחלתי לחבב אפילו את הקמטים ליד העיניים. זה שכבר אין לי ישבן מוצק מביא איתו המון שקט פנימי. אני לא במרדף הזה יותר. בבו (קובו) ממש לא בעניין של סכין המנתחים, הוא אומר: 'חזירים סופם להישחט'. מה שכן, אני לוקחת כבר שנתיים תוסף תזונה שאני קונה בחו"ל שנקרא TA65, שהממציאים שלו זכו בפרס נובל והרבה סלבז בחו"ל נוטלים אותו. זה עולה 450 דולר ל־ 90 קפסולות, שזה לא זול, אבל זה משהו מהפכני שמונע מקצוות הדי.אן.איי שלנו להתקצר. זה מעכב את העתיד לבוא וגם פרופסורים לוקחים את זה. חוץ מזה, אני אוכלת בריא ומאוזן ואני דואגת לתחזק את הגוף עם יוגה והליכות שאני עושה עם בבו. אני כבר לא אהיה בלה חדיד, אבל לפחות אני לא אשפך לצדדים". 

 

בוהדנה, הפרזנטורית של אריסטו שמט וסטודיו סי, מטופלת אצל הילרית ("כשאני יוצאת ממנה אני מרגישה כמו בלון שניפחו אותו"), מתחזקת את הגוף וחולה על בן הזוג בבו קובו, אפילו שהם ישנים בחדרים נפרדים ("זה עובד לנו וזה מוכיח את עצמו"). עכשיו היא חוזרת למסך בעונה השלישית של "משחקי השף" (רשת 13) ומוכנה שוב להיות בפריים טיים. ומה היחס שלה לתקשורת? צפו בוידאו.

 

הריאיון המלא עם מירי בוהדנה בגיליון פנאי פלוס החדש - עכשיו בדוכנים

 

מהממת! מירי בוהדנה (דביר כחלון)
מהממת! מירי בוהדנהדביר כחלון

"הילדים שלי לא צריכים לעבוד" (דביר כחלון)
"הילדים שלי לא צריכים לעבוד"דביר כחלון

מאוהבת! (דביר כחלון)
מאוהבת!דביר כחלון

מירי, אנחנו מתים עלייך! (דביר כחלון)
מירי, אנחנו מתים עלייך!דביר כחלון

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018