ריחו"ל
זמן איכות: ליאונרדו דיקפריו והחברה מטיילים
השחקן עם הכי הרבה בעיות אינטימיות בהוליווד ובת זוגו בארבעת חודשים האחרונים, הדוגמנית קמילה מורנו, החליטו לנצל את מזג האוויר הנוח, להתאים אאוטיפיטים ולצאת לטייל ברחבי ניו יורק. מבחינתו אגב, זה לגמרי נקרא להתחייב

זמן איכות. ליאונרדו דיקפריו וקמילה מורנו (צילום: Splashnews)
זמן איכות. ליאונרדו דיקפריו וקמילה מורנוצילום: Splashnews

 

בגדול, אין כמו לנצל את היום הפנוי כדי לצאת ולטייל ברחבי ניו יורק. תשאלו את ליאונרדו דיקפריו (43) ובת זוגו בארבעה חודשים האחרונים, הדוגמנית קמילה מורנו (20), שהחליטו לנצל את מזג האוויר הנוח כדי לבלות קצת זמן איכות יחד. כמה נפלא.

 

השניים יצאו לטייל ברחבי ניו יורק, ואם תשאלו אותנו יש מצב שהם התאימו את הלבוש. דיקפריו הלך על סגנון ה"זרקתי על עצמי משהו" ולבש טישרט לבנה, ג'ינס מקופל וסניקרס לבנות ומורנו התאימה את עצמה, רק ניצלה את הגזרה החטובה וקשרה את החולצה. בכל זאת, אם אפשר לחשוף אז למה לא?


התאמתם בגדים? (צילום: Splashnews)
התאמתם בגדים?צילום: Splashnews

 

דיקפריו ומורנו נצפו יחד לראשונה בחודש דצמבר האחרון, כשהשחקן עזב את ביתה של הדוגמנית. ואם אתם שואלים מה הקשר שלה להוליווד ואיך היא וליאונרדו הכירו, כי בכל זאת, היא לא באמת מוכרת, התשובה קצת מוזרה. אימה של הדוגמנית, השחקנית לוסילה סולה, מנהלת מערכת יחסים צמודה (אך מלאת שמועות על פרידות) עם השחקן אל פצ'ינו (78). השניים החלו לצאת בשנת 2009 ופצ'ינו, שלא התחתן מעולם, דיבר בעבר על המחשבה למסד את הקשר ולהתחתן עם לוסילה אך עד לרגע זה - זה לא קרה. עתידות: זה כנראה גם לא יקרה.  


מתווכח על המחיר?  (צילום: Splashnews)
מתווכח על המחיר? צילום: Splashnews

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018