ריחו"ל

הקשר המלכותי: איך הסלבס קשורים להארי ומייגן?

החתונה מלכותית תיזכר לא רק בזכות סיפור הסינדרלה של הכלה, אלא גם בזכות האורחים ההוליוודיים שגדשו את האירוע בהמוניהם. מה הקשר בין ג'ורג' קלוני לנסיך הארי ואיזה זמר מפורסם שירת איתו באפגניסטן?

עבודתץ שורשים (צילום: Gettyimages)
עבודתץ שורשיםצילום: Gettyimages

 

ג'ורג' ואמל קלוני, אופרה ווינפרי, ג'יימס בלאנט, סרינה וויליאמס, ויקטוריה ודיוויד בקהאם - לא, זאת לא רשימת האורחים בטקס פרסי האוסקר, אלא חלק מהמוזמנים לחתונה המלכותית שהתקיימה בסוף השבוע האחרון. כנסיית ג'ורג' הקדוש הוצפה בשמות ההוליוודיים החמים ביותר, ורבים תהו מה הקשר שלהם למשפחת המלוכה. בדיוק בשביל זה אנחנו פה. אז רגע, אתם מהצד של הכלה או החתן?

 

מצחיק את הממלכה: ג'יימס קורדן

קריוקי ואלכוהול. ג'יימס קורדן ואשתו ג'וליה (צילום: Gettyimages)
קריוקי ואלכוהול. ג'יימס קורדן ואשתו ג'וליהצילום: Gettyimages

 

המנחה והקומיקאי נחשב לאחד הכוכבים האהובים והמצחיקים ביותר בעולם, והוא תרם מכשרונו כדי לבדר את האורחים שהגיעו לקבלת הפנים שנערכה בערב. קורדן והנסיך הארי הם חברים ותיקים, ונהגו לבלות יחד ערבים רוויי אלכוהול בשכונת מייפייר היוקרתית בלונדון.

 

הדוכסים של הוליווד: אמל וג'ורג' קלוני

גנבו את ההצגה. ג'ורג' ואמל קלוני (gettyimages)
גנבו את ההצגה. ג'ורג' ואמל קלוניgettyimages

 

העולם הופתע לראות את השחקן ואשתו ההורסת עושים את דרכם לכנסיית ג'ורג' הקדוש, ובמקרה הזה יש קשר לשני הצדדים. ג'ורג' והנסיך הארי עוסקים יחד בצדקה, ומתמקדים בזכויות אדם. אמל קלוני היא חברה קרובה של מייגן מרקל, וזו שהכירה לה את מעצב השיער מיגל פרז, שאחראי על הפריזורה המלכותית באירועים שונים בהם הופיעה לפני החתונה.

 

המלכה האם: אופרה ווינפרי

תמיד אישה. אופרה ווינפרי (gettyimages)
תמיד אישה. אופרה ווינפריgettyimages

 

על פי השמועות בממלכה, ווינפרי בילתה לאחרונה שש שעות עם דוריה רנגלנד, אימה של מרקל, והכינה אותה לריאיון שיתקיים עמה. בין השתיים נוצרה חברות קרובה והיא הוזמנה לאירוע המדובר של השנה.

 

מיליטנטי: ג'יימס בלאנט

ביוטיפול אינדיד. ג'יימס בלאנט ואשתו סופיה (gettyimages)
ביוטיפול אינדיד. ג'יימס בלאנט ואשתו סופיהgettyimages

 

הזמר, ממש כמו הנסיך הארי, שירת בצבא הבריטי והוצב בקוסובו במהלך השירות. למרות שהנסיך שירת באפגניסטן, הקריירה הצבאית של השניים הובילה אותם לשתף פעולה בארגוני צדקה שמטפלים בחיילים.

 

חביבי המלכה: ויקטוריה ודיוויד בקהאם

מגיעים לארמון יותר מהמלכה. ויקטוריה ודיוויד בקהאם (gettyimages)
מגיעים לארמון יותר מהמלכה. ויקטוריה ודיוויד בקהאםgettyimages

 

בני הזוג, שנכחו גם בחתונה של הנסיך וויליאם וקייט מידלטון, נחשבים לחביבים מאוד על בית המלוכה. מאז שפרש מכדורגל, בקהאם מקדיש את חייו לארגוני צדקה שונים ומשתף פעולה עם אלטון ג'ון, שייסד קרן צדקה לחקר ומניעת מחלת האיידס.

 

אלופת עולם: סרינה וויליאמס

למה לא הבאת את ביונסה? סרינה וויליאמס ובעלה אלכס (צילום: Gettyimages)
למה לא הבאת את ביונסה? סרינה וויליאמס ובעלה אלכסצילום: Gettyimages

 

הטניסאית הטובה ביותר בעולם התחברה עם מרקל לפני ארבע שנים, אז אתגר דלי הקרח היה פופולרי והדוכסית הזמינה את הספורטאית להשתתף בו. נו, גם זה סוג של קשר.

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018