רכילות+

הקרב על שמלת הכלה של עדן בן זקן

מלכת השושנים לבשה לחתונתה שמלה בעיצובה של ברטה, אבל רגע אחרי, מעצב שמלות הכלה אלון ליבנה, רמז כי מדובר בהעתקה של העיצוב שלו. "תמונה אחת שווה 1,000 מילים". ברטה בתגובה: "אין אנו מעוניינים להתייחס לעינם הצרה של מעצבים אחרים ומאחלים להם הצלחה"

העתיקה או לא העתיקה? שמלת הכלה של עדן בן זקן והעיצוב של אלון ליבנה (צילום: מתוך אינסטגרם)
העתיקה או לא העתיקה? שמלת הכלה של עדן בן זקן והעיצוב של אלון ליבנהצילום: מתוך אינסטגרם

 

אמש (ה') התקיימה החתונה הגדולה והמדוברת של מלכת השושנים, עדן בן זקן ובן זוגה - שהיום הוא כבר בעלה - שוקי ביטון. בנוסף לכל הרעש הרגיל שחתונה בסדר גודל כזה עושה בביצה, התווסף אמש נושא השמלה. כידוע לכל, בן זקן לבשה שמלה שעיצבה לה מעצבת שמלות הכלה ברטה בלילתי, שהייתה אמונה על שלוש השמלות שהחליפה הזמרת באותו ערב. אלא שמעצב שמלות הכלה אלון ליבנה, שם לב לדמיון המובהק בין השמלה של בן זקן, לשמלה שעיצב בעונה קודמת.

 

ליבנה שיתף בסטורי בחשבון האינסטגרם שלו תמונה מהקולקצייה שלו, בה רואים דוגמנית בשמלת כלה כמעט זהה לזו שעיצבה ברטה לבן זקן ועל התמונה כתב "2018 collection". גם אמו של מעצב האופנה, נורית, העלתה פוסט באינסטגרם עם תמונה מפוצלת של בן זקן עם עוד שתי תמונות מהקולקציות של בנה, כמו להוכיח חד משמעית כי מדובר בהעתקה.

  

התמונה שהעלה אלון ליבנה (צילום: מתוך אינסטגרם)
התמונה שהעלה אלון ליבנהצילום: מתוך אינסטגרם

 

אלון ליבנה, בוקר טוב?

"אין לי מה להוסיף על מה שהעליתי באינסטגרם. התמונות מדברות בעד עצמן".

 

אתה כועס על ברטה?

כל שעשיתי זה להעלות לעמוד האינסטגרם של העסק שלי תמונה של שמלה שעיצבתי, אם אתה רואה שם דברים מסויימים אתה רשאי לכתוב את דעתך. לפעמים תמונה אחת שווה 1,000 מילים".

 

אמו של אלון ליבנה מסכמת הכל באימוג'י (צילום: מתוך אינסטגרם)
אמו של אלון ליבנה מסכמת הכל באימוג'יצילום: מתוך אינסטגרם

 

מבית העיצוב של ברטה נמסר: "אנו מודים לאמנית עדן בן זקן על בחירתה בנו לעיצוב שמלות הכלה שלה ומאחלים לה ולבחיר ליבה שוקי חיים מלאי אהבה שמחה ובריאות. בתהליך העיצוב האישי שנעשה עם עדן, התאהבה עדן בשמלת הכלה שברטה עיצבה לביתה הילה בשנת 2012 וביקשה ששמלה זו תהווה השראה לשמלה שלה מהמחוך ועד הכפפות והתוצאה הנה עיצוב חדשני ואישי לעדן. בשעה זו אין אנו מעוניינים להתייחס לעינם הצרה של מעצבים אחרים ומאחלים להם הצלחה".

 

עדן בן זקן והילה, בתה של המעצבת ברטה. דומה?
עדן בן זקן והילה, בתה של המעצבת ברטה. דומה?

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018