ריחו"ל

זה קרה: קים קרדשיאן הגיעה לבית הלבן

כוכבת הריאליטי חבשה לראשה את כובע האקטיביסטית והגיעה לבית הלבן כדי לדון עם הנשיא דונלד טראמפ על מתן חנינה לאסירה בשם אליס מארי ג'ונסון. בקרוב סלפי נשיאותי?

איפה קניה? קים קרדשיאן נכנסת לבית הלבן (רויטרס)
איפה קניה? קים קרדשיאן נכנסת לבית הלבןרויטרס

 

קים קרדשיאן (37) הגיעה הלילה (רביעי, שעון ארצות הברית) לבית הלבן, כדי לדון עם הנשיא דונלד טראמפ על בקשת החנינה של אסירה בשם אליס מרי ג'ונסון, שמרצה מאסר עולם לאחר שהרגה גבר שסרסר בה, התעלל בה נפשית, פיזית ומינית והשתמש בה להעברת סמים.

 

אתר BuzzFeed דיווח שקרדשיאן הגיעה לפגישה כשהיא מלווה בעורך דינה, שון הולי. נכון לרגע זה לא ברור אם קים פגשה את טראמפ עצמו, שנוהג לקבל מבקרים בחדר הסגלגל, או שפגשה את ג'ארד קושנר, יועצו הבכיר ובעלה של איוונקה טראמפ.

 

האינסטגרם של TMZ העלו תמונה מתוך החדר הסגלגל בבית הלבן
האינסטגרם של TMZ העלו תמונה מתוך החדר הסגלגל בבית הלבן

 

"אל תפריעו לי, אני פעילה חברתית עכשיו" (AFP)
"אל תפריעו לי, אני פעילה חברתית עכשיו"AFP

 

לפני הפגישה, צייצה קרדשיאן בטוויטר וכתבה "יום הולדת שמח, אליס מרי ג'ונסון. היום הזה מוקדש לך". בתחילת החודש התבטאה בנושא, ודיברה על האסירה. "אני חושבת שהיא יכולה לפרוח מחוץ לכותלי הכלא ואעשה כל שביכולתי כדי שתוענק לה חנינה. כולנו עושים בחירות שאנחנו לא תמיד גאים בהן ולא חושבים על התוצאות של המעשים שלנו עד הסוף".

 

ג'ונסון, אם לחמישה ילדים, נקלעה לקשיים כלכליים לאחר גירושיה וכך הכירה את הגבר שהתעלל בה. בעבר הגישה בקשת חנינה לנשים לשעבר ברק אובמה, אולם זו נדחתה. במכתב שפורסם באתר TMZ, כתבה הולי הנרגשת לכוכבת הריאליטי. "אין לי מספיק מילים כדי להביע את ההערכה שלי. גברת קרדשיאן, את עוזרת לי להציל את חיי ולהחזיר אותי למשפחה שלי. אני מרגישה שאני טובעת ואת זורקת לי גלגל הצלה ובעיקר נותנת לי תקווה. לטראמפ יש את הכוח לתת לי הזדמנות שנייה. יש לו את הכוח לשנות את מערכת הצדק שלנו לטובה".

 

המעריצים הגיעו גם לשם (AFP)
המעריצים הגיעו גם לשםAFP

 

דרישת שלום למלאניה! (AP)
דרישת שלום למלאניה!AP

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018