רכילות+

אלכסה דול: "לישראלים קשה איתי. בישראל יש את האנשים הכי גזענים"

חובבת פרובוקציות, מתגעגעת לטוס ולבלות ורוצה לטרוף את העולם. בריאיון למוסף "7 ימים" ב"ידיעות אחרונות" הדוגמנית אלכסה דול מדברת על מערכת היחסים עם יצרן הנשק המבוגר ממנה ב-25 שנה ומגיבה לקללות שהיא סופגת באינסטגרם. צפו

 

אלכסה דול בריאיון לידיעות אחרונות    (כתב: אלון הדר כתב וידאו: יפתח כרמלי צילום: אלי דסה עריכה: גיא פוקס)

אלכסה דול בריאיון לידיעות אחרונות    (כתב: אלון הדר כתב וידאו: יפתח כרמלי צילום: אלי דסה עריכה: גיא פוקס)

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

עכשיו, כשהיא חוגגת יום הולדת 25, הדוגמנית אלכסה דול שוב רוצה לכבוש את העולם. "בזמן האחרון קיבלתי הצעות לטוס לחו"ל, ולחזור למסלול הדוגמנות אחרי שנה של הפסקה. אמרתי לעצמי, אני רוצה לעוף, לפרוח ולפרוץ. לזלול את העולם. לא רוצה לעצור, גם אם צריך לנדוד ממדינה למדינה. אני לא מישהי בת 35, שרוצה עכשיו להתחתן ולהביא ילדים. אני עדיין צעירה".

 

רוצה לעוף, לפרוח ולפרוץ. אלכסה דול (שמלה: ICE CUBE) (צילום: מאיר כהן)
רוצה לעוף, לפרוח ולפרוץ. אלכסה דול (שמלה: ICE CUBE)צילום: מאיר כהן

על הקשר עם יצרן הנשק משה עוז, המבוגר ממנה בחצי יובל, גרוש ואב לשניים, היא מספרת: "בנות כמוני, דוגמניות, כבר מגיל צעיר מטיילות בכל העולם, ובמקומות הכי ברמה. הן רגילות שהאנשים סביבן 20 שנה יותר מבוגרים מהן. לכן הקשר עם משה היה מאוד טבעי. גבר מבושל, גבר שהוא באמת גבר. ילדים מוציאים מגברים דברים טובים, כמו החוש האבהי. איך תשווה את זה לבחור בן 30, תל־אביבי רווק הולל".

 

לאחרונה היא ספגה ביקורת כשפרסמה באינסטגרם תמונה שלה עם רובה. "הייתי עם משה בתערוכת נשק גדולה בווגאס. היה מדהים. בתערוכה לבשתי בגדים צבאיים ונכנסתי לדמות, הרגשתי אנג'לינה ג'ולי ב'טומב ריידר'. העליתי תמונה שלי עם נשק, זה מדליק, כולם מעלים תמונות כאלו. פירסמו אותה באתרי נשק בעולם, ובארץ היו תגובות קשות. כתבו שאני מעודדת הרג. זה מטופש. אני לא! תבין, החיים שלי קיצון. שומעת על הפגנה נגד משלוחי בעלי החיים מאוסטרליה, וחייבת להיות שם".

 

בלי קשר לנשק, דול מרגישה שהיא מאיימת על הגבר הישראלי. "כולם מפחדים ממני. שמי הולך לפניי, בחורה צעירה עם הישגים משמעותיים, שהייתה ב-35 מדינות בעולם. שמונים אחוז מהגברים לא ניגשים אליי. החזות שלי משדרת סנוביות וביץ'. אבל אני הכי מרמלדה. כל גבר שיצאתי איתו אמר לי בפנים בדייט הראשון: 'את מאיימת עליי. עם בחורה רגילה אני יודע מה לעשות, איתך לא'. בכלל, קשה לישראלים איתי. לא אוכלים אותי טוב. בישראל יש את האנשים הכי גזענים. לא רק כלפי רוסים, כלפי כל מי ששונה. כשעלינו לארץ גרנו באשדוד בשכונה שרובה עולים מאתיופיה. הייתי שם העוף המוזר, והילדות היו מתעללות בי, מִקללות ועד אלימות פיזית. אותה גזענות שהם ספגו מהישראלים, הופנתה כלפיי. כשאתה פוגש בריונות היום, זה מחזיר אותך לשם".

 

הריאיון המלא במוסף "7 ימים" של "ידיעות אחרונות".

 

ממשיכה הלאה. אלכסה דול (צילום: מאיר כהן)
ממשיכה הלאה. אלכסה דולצילום: מאיר כהן

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018