ריחו"ל
נתפס על חם: סקוט דיסיק בגד בסופיה ריצ'י
הבחור בעל רפרטואר הבגידות הגדול בתבל נתפס על חם כשהוא בוגד בסופיה ריצ'י, בת זוגו בחודשים האחרונים. אביה של הדוגמנית הצעירה, הזמר ליונל ריצ'י, הודיע לבתו שבמידה והיא לא תעיף את דיסיק במיידי הוא יאלץ להעיף אותה מהירושה. ספויילר: היא בחרה בכסף

היו ימים. סקוט דיסיק וסופיה ריצ'י (צילום: Mega)
היו ימים. סקוט דיסיק וסופיה ריצ'יצילום: Mega

 

אנחנו מוכרחים להודות שלרוב אנחנו דיי סקפטיים, במיוחד בכל מה שקשור לפושטק הגדול בהוליווד - הלוא הוא אדון סקוט דיסיק (35). אבל בחודשים

האחרונים, מאז שהחל לצאת עם סופיה ריצ'י (19), התחלנו להאמין שאולי באמת אנשים יכולים להשתנות וקיווינו, עמוק בלב, שלא נגיע לרגע הזה שבו נאלץ לפנות לריצ'י הצעירה ולומר לה: "אמרנו לך". לצערנו - זה קרה.

 

במהלך סוף השבוע האחרון, בזמן שדיסיק הגיע למסיבת האזנה לשיר החדש של קניה ווסט, נצפה הבחור ותועד כשהוא מתמזמז, חופן ומנשק מישהי אחרת. "סקוט היה שיכור ובקושי הצליח להוציא מילה מהפה", סיפר אחד האורחים לאתר us weekly.

 

חופן ולא את סופיה. דיסיק ואלמונית (צילום: Mega)
חופן ולא את סופיה. דיסיק ואלמוניתצילום: Mega

 

כמובן שהתמונות לא איחרו להגיע לעיניו של ליונל ריצ'י, אביה של הדוגמנית הצעירה, שבעבר התראיין והכריז שהוא "פוחד פחד מוות" מהעובדה שבתו החלה לצאת עם דיסיק. בתגובה לכך החליט ריצ'י שהגיע הזמן לפעול ולהציל את בתו מידיו של דיסיק. ובזמן שאתם בטח ממלמלים לעצמכם, "נו באמת, אין לו סיכוי, היא ילדה גדולה", נשמח לעדכן כי ריצ'י השתמש בקלף הגדול ביותר - הצוואה.

 

"סופיה סיפרה לליונל שסקוט בגד בה ושהיא ראתה תמונות שלו עם מישהי אחרת", סיפר מקורב לזמר לUs, והוסיף: "ואילו ליונל הודיע לסופיה שבמידה והיא לא תעיף את סקוט במיידי הוא ינשל אותה מהירושה. הוא תמיד טען שהקשר הזה לא בריא ושהיא צריכה להיפרד ממנו". כן, את זה גם אנחנו טענו. לאחר שדיסיק נתפס על חם השניים החליטו שהם ינסו לעבוד ולשקם את מערכת היחסים, אך אביה של הדוגמנית לא השאיר את האופציה הזו ואף אסר עליה להיפגש או אפילו לדבר עם דיסיק. וטוב שכך!

בחרה בירושה. סופיה וליונל ריצ'י (צילום: Gettyimages)
בחרה בירושה. סופיה וליונל ריצ'יצילום: Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018