ריחו"ל
ג'נט ג'קסון שלחה את המשטרה לבדוק לשלום בנה
הזמרת צלצלה למשטרת מאליבו וביקשה מהם לגשת בדחיפות לביתו של הגרוש שלה, כדי לבדוק שבנה, שהעביר את הלילה אצל אביו, בסדר, וכי לא נשקפת כל סכנה לחייו. לתינוק שלום

מוגזמת. ג'נט ג'קסון (צילום: Gettyimages)
מוגזמת. ג'נט ג'קסוןצילום: Gettyimages

 

אומרים שכשנולדים ילדים, נולדות גם חרדות. ויצא לנו לפגוש הורים לחוצים, כאלה שאם המוצץ של הילד נופל אז מיד קונים חדש או לפחות מרתיחים אותו שלוש פעמים רצוף, אבל מפה ועד לשלוח משטרה לבית של הגרוש שלך בזמן שהילד אצלו - זה עוד לא קרה וזה לא קול. וזה בדיוק מה שעשתה ג'נט ג'קסון (52).

 

אמש (א') פורסם באתר TMZ כי הזמרת צלצלה בהיסטריה למשטרת מאליבו בשבת בלילה וביקשה מהם לגשת בדחיפות ולבדוק שבנה איסא (בן שנה) לא נמצא בסכנה בזמן ששהה יחד עם הגרוש, וויסאם אל מאנה, במלון במליבו. כמובן שכשהדיווה מבקשת המשטרה מתייצבת - וזה בדיוק מה שקרה. ממשטרת מאליבו נמסר כי התינוק היה בסדר גמור ולא נשקפת כל סכנה לחייו. שוקינג.

דאגה של אימא. ג'קסון ואיסא (צילום: אינסטגרם)
דאגה של אימא. ג'קסון ואיסאצילום: אינסטגרם

 

רנדי ג'קסון, אחיה של הזמרת, התארח בתוכנית הטלוויזיה Entertainment Tonight והסביר את הסיטואציה המוזרה. "הדאגות של ג'נט התגברו אחרי שהמטפלת

נבהלה מאוד מההתנהגות של וויסאם ואפילו נעלה את עצמה בשירותים כדי שהיא תוכל להתקשר לג'נט". טוב, אנחנו שמחים שהכל בסדר ולאיסא שלום.

 

כזכור, ג'קסון ואל מאנה, נפרדו רק שלושה חודשים לאחר לידתו של איסא. באתר Page Six דווח כי הכל בסדר בין השניים, שהפרידה הייתה לגמרי ידידותית וכי היוזמה לכך הייתה דווקא מצידה של הזמרת, שהרגישה במהלך ההיריון שבעלה הפך להיות קצת יותר מידי שתלטני. בחירת מילים יפה יחסית לזה שכמה חודשים אחר כך סיפר אחיה של הזמרת שאל מאנה נהג להשפיל את ג'קסון ולהתעלל בה.  

 

אפס אמון. ג'נט ג'קסון והגרוש, וויסאם אל מאנה (צילום: Gettyimages)
אפס אמון. ג'נט ג'קסון והגרוש, וויסאם אל מאנהצילום: Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018