פפראצי

בגיל 43: חיים אתגר התחתן עם עורכת התוכנית שלו

מגיש הטלוויזיה שמר במשך שנים על סטטוס "רווק נחשק" עד שהכיר את האחת שלו - שהייתה כל הזמן מתחת לאף שלו - ענבל הרצברג. השניים נישאו זה לזו בטקס אינטימי ברבנות. ומי באו ללוות אותם?

מזל טוב חמודים! חיים אתגר וענבל הרצברג (צילום: מוטי לבטון)
מזל טוב חמודים! חיים אתגר וענבל הרצברג

 

סמסו מזל טוב: בגיל 43 חיים אתגר הוא גבר נשוי. אחרי החתונות הגדולות והמפוארות שהיו בשבועות האחרונים בביצה, כמו זו של עדן בן זקן  ואחריה של הדוגמנית קורל סימנוביץ' , הבוקר (ג'), זכינו להתרגש יחד עם מגיש הטלוויזיה חיים אתגר ובת זוגו בשלוש השנים האחרונות, ענבל הרצברג, שנישאו בטקס מצומצם בנוכחות משפחה וחברים קרובים בלבד (ביניהם בני הזוג שירלי בוגנים ובעלה לירן סרוק), אצל הרב מאיר לאו.

  

אתגר והרצברג שעובדים יחד במערכת התוכנית "אנשים", התארסו בחודש אוגוסט האחרון במהלך ארוחת ערב רומנטית, והיום כאמור, הם ממסדים את הקשר באופן רשמי ואינטימי. הנשואים הטריים הכירו לפני שש שנים, כשהיא הייתה עורכת של תוכנית אחרת שבה עבד אתגר.


אהבנו את הלוק. של שניכם! (צילום: מוטי לבטון)
אהבנו את הלוק. של שניכם!

 

בראיון ל"לאשה" מחודש פברואר האחרון, סיפר אתגר על הרומן הקצר שהיה להם בסיבוב הראשון, שלא צלח: "בחלק מהזמן היו מתחים בעבודה המשותפת ובחלק אחר מהזמן זה עבד נפלא". לפני שנתיים הם החליטו לנסות שוב. "היינו צריכים לחשוב אם אנחנו רוצים להיכנס לזה, כי אנחנו עובדים ביחד, ואז היא אמרה שהיא לא רוצה, וכשהיא רצתה אני כבר השתכנעתי שלא. בסוף אמרנו, יאללה, ננסה".

 

"כשאבא שלי נפטר והבנתי שלא התחתנתי והבאתי ילדים, זה היה רגע עצוב בשבילי", סיפר אתגר לכתבת אורית מרלין-רוזנצוייג, "בהלוויה שלו היה לי עצוב שהוא לא זכה לראות נכדים בחייו. יש קשר בין מותו להחלטה שלי להתמסד עכשיו".


אבל למה הכלה סוחבת שקיות? (צילום: מוטי לבטון)
אבל למה הכלה סוחבת שקיות?

החברים הטובים שירלי בוגנים ולירן סרוק מצלמים את הזוג (צילום: מוטי לבטון)
החברים הטובים שירלי בוגנים ולירן סרוק מצלמים את הזוג

לא מפסיקה לעבוד לרגע! (צילום: מוטי לבטון)
לא מפסיקה לעבוד לרגע!

"אנחנו לא האישיו היום". בוגנים מסמנת להמשיך הלאה (צילום: מוטי לבטון)
"אנחנו לא האישיו היום". בוגנים מסמנת להמשיך הלאה

 

צילם וזרק אורז על כל מי שראה בסביבה: מוטי לבטון

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018