רכילות+
בר רפאלי וקרן פלס יוצאות להגנת יובל המבולבל
לאחר שההלם הראשוני שקע והתפזרו השמועות סביב כוכב הילדים שהסתבך עם סמים, יוצאים חבריו של יובל שם טוב להגנתו. מיכל מוכתר, קרן פלס, ישראל קטורזה ועוד, מבקשים מאנשים עם יד קלה על ההדק לחשוב רגע לפני שהם הורסים את הקריירה של חברם

מביעה תמיכה. בר רפאלי בפוסט תמיכה לכוכב הילדים (צילום מסך)
מביעה תמיכה. בר רפאלי בפוסט תמיכה לכוכב הילדים

 

פחות מיממה אחרי שהרשת געשה ורעשה כשפורסם שכוכב הילדים יובל (המבולבל) שם טוב נחקר במשטרה בחשד לשימוש בקוקאין, כשהטענות נגדו הם כי נהג לרכוש את הסם בתדירות גבוהה במיוחד, היום (ה'), חבריו לתעשייה לא מפנים לא עורף ומביעים בו תמיכה ברשתות החברתיות.

 

הדוגמנית בר רפאלי פרסמה פוסט בחשבון האינסטגרם שלה ל-2.6 מיליון העוקבים שלה עם תמונה משותפת עם כוכב הילדים וכתבה "איש שמביא שמחה ואהבה לכל כך הרבה ילדים". קרן פלס כתבה "אני אוהבת אותך נשמה טהורה חבר טוב לב שלי".


לא שוכחת את החבר שלה. קרן פלס (צילום מסך)
לא שוכחת את החבר שלה. קרן פלס

 

ישראל קטורזה הגדיל וכתב פוסט שזכה עד כה ללמעלה מ-10 אלפים לייקים ומאות שיתופים בו הוא מבקש ממנו סליחה. "אני רוצה לבקש ממך סליחה בשם כל האנשים ששולחים קריקטורות שלך בקבוצות הווטס אפ". עוד כתב קטורזה "אותם אנשים הם אנשים קטנים מאוד שטעו בחיים שלהם הרבה פעמים אבל אף אחד לא היה שם כדי לעשות מהם קריקטורה פוגענית. אותם אנשים לא הלכו לבקר בחיים ילדים חולים. הם לא שימחו אף אחד. הם לא ליטפו ילד".

 

גם חברתו הטובה של שם טוב, כוכבת הילדים מיכל (מיקי) מוכתר, העלתה פוסט תמיכה ובו כתבה: "כבר 24 שעות שאני לא מוצאת את המילים, מתהלכת בבית כמו סהרורית ומרגישה שכואב לי כל הגוף".

מוכתר כתבה כי היא מתביישת בשם הטוקבקיסטים על כך שידם קלה מדי על ההדק והרשו לעצמם לשפוך את דמו בפומבי. היא חתמה את דבריה ב"רוצה להגיד לך שאהבה ואמת תמיד מנצחים... אני אוהבת אותך ואת הלב שלך".  

 

אוהב אותו. ישראל קטורזה (צילום מסך)
אוהב אותו. ישראל קטורזה

 

מבקשת לא לשפוך את דמו לשווא. מיכל (מיקי) מוכתר (צילום מסך)
מבקשת לא לשפוך את דמו לשווא. מיכל (מיקי) מוכתרצילום מסך

 

בהמשך, העלו עוד כוכבי ילדים תמיכה בשם טוב, ביניהם גם מיכל (הקטנה) ויצמן, שכתבה "איך בין רגע, ללא הוכחות, מחיאות הכפיים הופכות לאצבעות מאשימות אשר מופנות אליך ומחרבות שנים שלמות של עבודה קשה".

 

שם טוב עצמו העלה פוסט ובו כתב כי הוא מודה לחבריו ולמשפחתו על התמיכה והתייחס לחשדות נגדו. "עוברות עליי שעות לא קלות. אני בטוח שבקרוב הכל יתבהר ונוכל לחזור יחד לשגרה של חיוך ועשיית הטוב".

 

מיכל הקטנה בעד יובל המבולבל (צילום מסך)
מיכל הקטנה בעד יובל המבולבלצילום מסך

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018