ריחו"ל

כל הנשים של ג'ורג' קלוני על במה אחת

השחקן קיבל פרס מפעל חיים מהמכון לקולנוע האמריקאי, וזכה לשלל ברכות ונאומים מכל הנשים שכיכבו לצידו בחייו המקצועיים, כמו גם מאשתו האמיתית, אמל אלמודין. ומי היחידה שהייתה חסרה ומה היה התירוץ שלה?

הנשים בחייו של ג'ורג' קלוני: אמל קלוני, ג'ניפר אניסטון וקורטני קוקס וג'וליאנה מרגוליס (gettyimages)
הנשים בחייו של ג'ורג' קלוני: אמל קלוני, ג'ניפר אניסטון וקורטני קוקס וג'וליאנה מרגוליסgettyimages

ביום חמישי האחרון, קיים המכון האמריקאי לקולנוע את הטקס ה-46 שלו, ובמרכזו, פרס מפעל חיים שהוענק לג'ורג' קלוני (57). לאולם דולבי בלוס אנג'לס הגיעו עשרות כוכבים לחלוק כבוד לשחקן השרמנטי, ובין השמות המפורסמים, קפצו לנו לעין כמה נשים שחלקו עם קלוני כמה רגעים על המסך, ביניהן ג'ניפר אניסטון, קורטני קוקס, וג'וליאנה מרגוליס.

 

החברות הטובות אניסטון וקוקס, עלו יחדיו לבמה וייחסו את ההצלחה של קלוני לתוכנית שפירסמה גם אותן, "חברים". "מיליוני אנשים ראו 'חברים' ואז התעצלו להחליף ערוץ וראו ER", אמרה קוקס בהתייחסות למה שהיה פעם יום הדגל של הרשת NBC, והוסיפה, "בלעדינו אתה היית 'שיקגו הופ', חבר!", ואניסטון סיכמה ב"על לא דבר!".

 


תביא חיבוק, חבר! ג'ניפר אניסטון וקלוני נפגשים (gettyimages)
תביא חיבוק, חבר! ג'ניפר אניסטון וקלוני נפגשיםgettyimages

הפנים: 25. המרפק: 50. קלוני וקורטני קוקס (gettyimages)
הפנים: 25. המרפק: 50. קלוני וקורטני קוקסgettyimages

בהמשך צחקו השתיים על קלוני: "למזלך ג'ורג', נשארנו באוויר בימי חמישי, וסללנו את הדרך לכל הצלחה שהייתה לך מאז". היו רוצות.

 

אישה נוספת מחייו המקצועיים של קלוני שעלתה לנאום הייתה מרגוליס, שגילמה את האחות קרול האת'וואי, אהובתו של ד"ר דאג רוס, בסדרה שהפכה את שניהם לשם מוכר בכל בית, ER, והבהירה כי נהנתה מכל רגע. "אהבתי לעבוד איתך", אמרה מרגוליס מעל הדוכן והוסיפה שהיא מחשיבה את עצמה בת מזל. "היינו טובים יחד. יכולנו לסיים משפטים אחד של השנייה". להבדיל מקודמותיה, מרגוליס כן נתנה לקלוני את הקרדיט הראוי והכריזה: "הוא לימד אותי הכל".

 

חיבוק לזכר הימים ההם. ג'וליאנה מרגוליס וקלוני (gettyimages)
חיבוק לזכר הימים ההם. ג'וליאנה מרגוליס וקלוניgettyimages

ועכשיו גם הבעל, שלא יקנא (gettyimages)
ועכשיו גם הבעל, שלא יקנאgettyimages

אבל כל הנשים בחייו המתוסרטים של כוכב הקולנוע החווירו לעומת אשתו האמיתית, אמל אלמודין קלוני, שנאמה אף היא וריגשה את בעלה עד דמעות. "איכשהו, יותר קל לי לדבר בבית משפט מאשר לנאום בפומבי, כפי שאני עושה הערב לראשונה בחיי עבור בעלי", הודתה בלחץ ושיתפה את הקהל בחיים שלפני ג'ורג'. "פגשתי את ג'ורג' כשהייתי בת 35 והתחלתי להתרגל לרעיון כי אהיה רווקה מזדקנת. ואז נפגשנו, התחלנו להתראות בהיחבא בלונדון והרגשתי שלעולם לא ארצה להיות עם אדם אחר. לא יכולתי לישון כשלא היינו יחד ואמרו לי שעולה לי חיוך מיוחד כשאני קוראת הודעות ומכתבים שהוא השאיר לי בתיק". סיפרה לקהל הנרגש.

 

"למרות שג'ורג', בצניעותו, מייחס את ההצלחה שלו למזל, אני חושבת שכשרונו ואופיו הם שהביאו אותו לכאן והם גם מה שהופכים אותו לבעל ואבא מדהים", המשיכה קלוני. "אהובי, מצאתי איתך את האהבה הגדולה שתמיד קיוויתי שקיימת אי שם. לראות אותך עם ילדינו, אלה ואלכסנדר, זה האושר הגדול של חיי. אתה ממלא את ביתנו בצחוק ושמחה ואושר וזה עוד לפני שהילדים הבינו ש'אבא' הוא באטמן, שועל מדבר וחבר של מרי פופינס", אמרה והתייחסה לתפקידיו בקולנוע (ולחברות עם אמילי בלאנט שגילמה את פופינס לאחרונה).

 

עם אשתו וזוג החברים הטובים, סינדי קרופורד ורנדי גרבר (gettyimages)
עם אשתו וזוג החברים הטובים, סינדי קרופורד ורנדי גרברgettyimages

 

"אני גאה בך" סיכמה אמל, |ואני יודעת שכשילדינו יגלו לא רק מה עשית לאורך חייך אלא מי אתה באמת, גם הם יהיו גאים בך".

 

עוד היו באירוע: דון צ'ידל, ביל מורי, אנה קנדריק, קייט בלאנשט, ג'ימי קימל ושאר מפורסמים שלא זכו לעלות על הדוכן. אגב, ג'וליה רוברטס, מי שגילמה את זוגתו בסדרת סרטי "אושן 11", לא יכלה להגיע בגלל מחוייבות קודמת לפרויקט. ההפסד כולו שלה.


"את לא מבינה איך הוא נראה בגיל 30!" (gettyimages)
"את לא מבינה איך הוא נראה בגיל 30!"gettyimages

 

ומה חשבתם על מה שלבשו הכוכבות?

 


 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018