ריחו"ל

אביה של מייגן מרקל בפנייה לנסיך הארי: "בבקשה אל תרים יד על הבת שלי"

תומס מרקל, אביה של הדוכסית מסאסקס, התראיין לתוכנית הבוקר של בריטניה וסיפר על האכזבה הגדולה שלא ליווה את בתו בחתונה, התייחס לתקרית הפפראצי המביכה והודה כי ביקש מחתנו, הנסיך הארי, שיהיה ג'נטלמן ולעולם לא יכה את בתו. רגע, מה?

הזוג המלכותי. מייגן מרקל והנסיך הארי (צילום: Gettuimages)
הזוג המלכותי. מייגן מרקל והנסיך האריצילום: Gettuimages

 

לפני חודש עצרנו את נשמתנו, נדבקנו למסך וצפינו בשקיקה בחתונה המלכותית של הנסיך הארי (33) והדוכסית מסאסקס - הלוא היא מייגן מרקל (36). זה היה אירוע מושלם, אין מה לומר, זאת אומרת - מלבד העובדה שאביה של הכלה נאלץ להחסיר מאירוע המלכותי. כזכור, כמה ימים לפני החתונה אביה של הדוכסית, תומס מרקל, לקה בליבו, זאת לאחר תקרית פפראצי מביכה במיוחד ולכן לא הגיע לחתונה.

 

הנסיך צ'ארלס, אביו של הנסיך הג'ינג'י הלוהט, החליף את מקומו של אביה של מרקל וליווה אותה בכנסייה, ואילו הבוקר (ב') התייחס לראשונה אביה של הדוכסית לכל הפרשייה, כשהתראיין לתוכנית הבוקר Good Morning Britain: "לא יכולתי לחשוב על תחליף טוב יותר מצ'ארלס. הוא איש נאה ואני בהחלט מקנא בו מאוד. הלוואי וזה יכולתי להיות אני, אבל תודה לאל שהוא היה שם - אני מודה לו על כך מאוד".

 

"שלא תכה אותה, שמעת"? תומס מרקל (צילום: Good Morning Britain)
"שלא תכה אותה, שמעת"? תומס מרקלצילום: Good Morning Britain

 

כמו כן ניצל מרקל את הבמה כדי לספר שבשיחת הטלפון עם הנסיך, ביקש ממנו לא להרים יד על מייגן. "הארי, אתה ג'נטלמן. תבטיח לי שלעולם לא תרים יד על הבת שלי". רגע, מה?!

 

כמובן שמרקל, שללא ספק הרגיש צורך לומר את כל שעל ליבו בדקות הספורות שניתנו לו המסך, והתייחס לתקרית הפפראצי המביכה. אתם זוכרים, כשהוא שילם מראש לכמה צלמי פפראצי כדי שיבואו לתעד אותו מתסכל בהערצה על תמונותיהם של הנסיך הארי והדוכסית מסאסקס, וכמו כן כשהוא מודד חליפה מהודרת לכבוד החתונה המלכותית, ואמר: "זו הייתה טעות חמורה. אני לא יכול לקחת את זה בחזרה ולבטל את זה כלא היה - אבל הם שניהם מאוד סלחניים".

 

עוד הוסיף מרקל האב וסיפר כי עכשיו, אחרי שהוא מרגיש הרבה יותר טוב ו"תיקנו" לו את הלב הוא מתכנן לנסוע ללונדון כדי לפגוש את בתו ואת הנסיך הארי, והוסיף שהוא והנסיך מדברים באופון קבוע על פוליטיקה ועל פרישת הממלכה המאוחדת מהאיחוד האירופאי. אל תשכח לשלוח סלפי מארמון המלוכה.

 

מתוך הטוויטר של Good Morning Britain

מתוך הטוויטר של Good Morning Britain

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

כן, גם אותנו זה מצחיק. הדוכסית מסאסקס (צילום: Gettuimages)
כן, גם אותנו זה מצחיק. הדוכסית מסאסקסצילום: Gettuimages

 

נסיך וג'נטלמן. הנסיך הארי (צילום: Gettyimages)
נסיך וג'נטלמן. הנסיך האריצילום: Gettyimages

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018