שיק או שוק

מצעד השוק 2018: רשימת המתלבשים הגרועים של השנה

בין אם הם מתאמצים לדפוק הופעה ומשהו מתחרבש ובין אם הם פשוט לא משקיעים וזורקים על עצמם את הפריט הראשון שראו בארון, קבלו את 10 הסלבס ש"מככבים" ברשימת השוק שלנו לשנת 2018. לגזור ולשרוף

 

 

מהדוגמנית ההורסת ביותר בציון, דרך האישה החזקה של הספורט הישראלי ועד אחד הזמרים הפופולריים במדינה, אף סלב לא באמת חסין לנגיף חוסר הסטייל. אבל אפשר להילחם בו - צריך להילחם בו! - בנחישות ובעוז, כך ש"גיבורי" רשימת השוק שלנו השנה לגמרי יכולים להתייחס לכניסה אליה כסוג של טיפול מנע לשנה הבאה. בהצלחה, אנחנו מחזיקים לכם אצבעות...

 

במקום הראשון - שלומית מלכה

 

כמה יפה, ככה לא יודעת להתלבש. שלומית מלכה (צילום: )
כמה יפה, ככה לא יודעת להתלבש. שלומית מלכה

 

הלוואי שהיינו יכולים לומר ששלומית מלכה מוכיחה שאחרי החתונה אפשר להוריד הילוך לניוטרל. אבל במקרה שלה, מלכה הורידה הילוך ל"אפילו לא בא לי להתאמץ ולנעול את הכפכפים עד הסוף" כבר לפני שנים - בניגוד לסול מייט שלה, יהודה לוי, שניצב בגאון בקצה העליון של רשימת השיק וממשיך להקפיד על הלוק. לפי אוסף הלוקים של מלכה שליקטנו מהשנה האחרונה, נראה שהדוגמנית הצעירה והמהממת כבר מזמן איבדה עניין במה שהיא לובשת. ואולי האמת המרה היא שאנחנו פשוט אכולי קנאה בחופש שהיא מרשה לעצמה ברמת הסטיילינג. הלוואי שגם אנחנו היינו מצליחים להחזיק לוק מרושל כזה בלי  שיבקשו מאיתנו להעביר סמרטוט.

 

במקום השני - אביבית בר זוהר

 

העיקר שאת אוהבת את הסטייל שלך. אביבית בר זוהר (צילום: )
העיקר שאת אוהבת את הסטייל שלך. אביבית בר זוהר

במשך תקופה ארוכה טיפחנו תקווה שאם אביבית בר זוהר תפנים שקצת יותר בד לאו דווקא יפגע במותג שלה, משהו בנוכחות האופנתית שלה יתאזן, יתרכך ויהיה קצת פחות בוטה. השנה נאלצנו לגלות שגם כשהיא אשכרה לובשת משהו זה לגמרי לא עובד. לצד לא מעט לוקים מעדות הבימבו, קיבלנו גם כמה לוקים כביכול חסודים יותר, שלא בדיוק היטו את כף המאזניים אל הצד החיובי, טו פוט איט מיילדלי. סרטוני ה"הדרכה" המגוונים של אושיית הרשת אולי מייצרים עניין מתמשך בבר זוהר, אבל בכל מה שקשור לאופנה - ייתכן שכבר איבדנו אותה לגמרי.    

 

במקום השלישי - אירית רחמים


רק היא יכולה להתלבש ככה.  אירית רחמים (צילום: )
רק היא יכולה להתלבש ככה. אירית רחמים

כמה פעמים אפשר לפמפם את המנטרה שצמוד מדי, חשוף מדי וממותג להכעיס פשוט לא עובדים יחד? במקרה של אירית רחמים, די ברור שהמסר לא עובר. זוכת "הישרדות" ואימפריית האירועים ממשיכה להגן בנחישות על סגנון מזיע ממאמץ שיוצר לוקים שהם ההפך הגמור מההגדרה של קול. ועוד מילה: אחות, אנא שחררי את הפלטפורמות האיומות. הן אולי מגביהות אותך בכמה סנטימטרים, אבל במקביל מורידות אותך שוב ושוב שאולה במדרג האופנתי.  

 

במקום הרביעי - אופירה אסייג


אוהבת שחור, הא? אופירה אסייג (צילום: )
אוהבת שחור, הא? אופירה אסייג

שוב ושוב מוכיחה אופירה אסייג שאישה יכולה להוביל תוכנית פריים טיים, לחפות על הגבר העילג שיושב על ידה, וגם לנצח את הגברים האחרים במגרש הביתי שלהם עם אתר ספורט ותוכנית רדיו מצליחה, וכל זה בלי להתנצל על היותה אישה. אם היא רק הייתה יכולה לעשות זאת עם טיפה יותר סטייל, אשרינו. מהופעות הזויות עם מגפיים בסגנון אצטקי ועד אימוץ טרנדים מהשנה שעברה, אסייג מדגימה שגם אישה חזקה ומצליחה יכולה להפוך לקורבן אופנה. עם זאת, לא פעם היא הוכיחה שבעזרתו של הסטייליסט גילי אלגבי היא מצליחה להיראות נפלא. זו לא בושה לבקש עזרה, בקיצור, אפילו אם בכל פן אחר של החיים שלך את בשליטה מלאה ומוחלטת.

 

במקום החמישי - דנית גרינברג


מתלבשת כמו הישראלית הממוצעת. דנית גרינברג (צילום: )
מתלבשת כמו הישראלית הממוצעת. דנית גרינברג

דנית גרינברג היא דוגמה קלאסית לישראלית המצויה, כזו שרוצה את הבגדים שלה קטנים, צמודים וחצי אופנתיים. התוצאה היא שגרינברג מפציעה לאירועים באאוטפיטים שנראו כאילו נקנו בבזאר העירוני - וכל כך חבל, כי מדובר בבחורה יפה עם נתונים פיזיים מושלמים, שפשוט לא מצליחה לעבור שלב מהמראה של הכוסית למראה טיפה יותר קלאסי וטיפה פחות צעקני.

 

במקום השישי - רותם כהן


לוד. לא פלמה דה מיורקה. רותם כהן (צילום: )
לוד. לא פלמה דה מיורקה. רותם כהן

מוזיקה לטינית זה סבבה והכל, אבל שמישהו יזכיר לרותם כהן שהוא גדל בלוד ולא בפלמה דה מיורקה. רותם, אמיגו, אנא שחרר את המכופתרות הפרחוניות, או שתוסיף להן פאוץ' שחור וכובע מצחייה של קבוצת בייסבול אמריקאית ולך עד הסוף על לוק ה"אבא מגניב בחופשה משפחתית". הכל או כלום. שניים-שלושה שירים במקצב לטיני לא מקנים לגיטימציה להתלבש כמו פבלו אסקובר, אבל דע לך שאם אתה  כבר מתעקש, דווקא יש מה לעשות עם הסטייל השרמנטי הזה. כל מה שחסר זו השראה.

 

במקום השביעי - פנינה רוזנבלום


הבלונד נצחי. האאוטפיטים פחות. פנינה רוזנבלום (צילום: )
הבלונד נצחי. האאוטפיטים פחות. פנינה רוזנבלום

פה אנחנו עלולים לעלות על מוקש, כי בכל זאת, מדובר באישה בת 64 שנראית מיליון דולר וכבר כמה עשורים משמשת מודל חיקוי לנשים אחרות. אבל אופנה לא יודעת גיל: הבחירות בשמלות כה מיושנות,  גזרות ובבדים משנות השמונים גורמות לפנינה רוזנבלום להיראות מבוגרת יותר ממה שהיא באמת. קצת אירוני, מאחר שכל ההופעות שלה צועקות: "תראו, אני לא נראית בת גילי!". ובקיצור, פנינה, לכי על פחות דרמה, פחות צמוד ופחות מותניים נמוכים. תנסי, את תיראי עוד עשר שנים פחות, לפחות. וזו הרי המטרה, לא?

 

במקום השמיני - רוסלנה רודינה


זה שאת פצצה לא אומר שאת לא צריכה לדעת להתלבש. רוסלנה רודינה (צילום: )
זה שאת פצצה לא אומר שאת לא צריכה לדעת להתלבש. רוסלנה רודינה

לתאומת דנית גרינברג שלום. עוד בחורה שהיינו שורטים את הפנים כדי ליהנות ממה שהטבע נתן לה, ובכל זאת מצליחה לחרב כל הופעה ולהישאר במחוזות החזה והטוסיק. אין שום נגיעה שיקית באאוטפיטים של רוסלנה רודינה, אלא רק רצון להראות את הגוף החטוב והמושלם הזה; אין משחקים עם צבעים, היא כמעט תמיד בשחור, והמראה הכללי שלה הוא פרחי וחסר מעוף, כזה שעובד במסיבת בגדי הים של "בלייזר" אבל פחות על השטיח האדום. אוף.

 

במקום התשיעי - רן דנקר


אותו כנ"ל: כמה לוהט, ככה שוק. רן דנקר (צילום: )
אותו כנ"ל: כמה לוהט, ככה שוק. רן דנקר

כמה חתיך, סקסי ומוכשר, ככה חסר מעוף אופנתי. האם רן דנקר עושה כל טעות אופנתית אפשרית כדי שנשכח שהוא כליל השלמות בכל היבט אחר בחייו המקצועיים? נתחיל מזה שכל בר דעת יודע שסטייל גברי מוצלח מתחיל דווקא מלמטה, ותירגעו רגע עם המחשבות המלוכלכות שלכם - אנחנו מדברים על הנעליים. הנעליים של דנקר, אלו שבהן התייצב לאירועים בשנה האחרונה, היו או מכוערות נורא במקרה רע או מאובקות ומשעממות במקרה הטוב. ושלא נתחיל לדבר על בחירת הז'קטים, שהם כידוע הדבר השני החשוב ביותר אחרי נעליים - מז'קט בומבר סמי־מבריק רכוס עד הצוואר (ושאלוהים יעזור לנו) עד ז'קט עור חסר צורה ואופי. בכל מקרה, אנחנו מוכנים להקריב מזמננו היקר ולהתלוות אליו ליום כיף בקניון. מתי שבא לך, נשמה.

 

במקום העשירי - עדן בן זקן


מלכת השושנים. והסמרטוטים. עדן בן זקן (צילום: )
מלכת השושנים. והסמרטוטים. עדן בן זקן

 

איך הזמרת המצליחה ביותר בישראל מצליחה לפשל כל כך בגזרה האופנתית? עדן בן זקן ממשיכה להציג את האבולוציה האופנתית של האוברול המפורסם שעלה 30 שקל במגוון אאוטפיטים הכוללים בדים זולים, גזרות קצרצרות ופרינטים מנומרים עד כדי סחרחורת. זה כנראה נכון מה שאומרים: אפשר להוציא את הנמר מהחברבורות אבל אי אפשר להוציא את החברבורות מהנמר, או משהו כזה. ולמרות זאת, אנחנו עדיין לא אומרים נואש. המעבר של בן זקן לצבע שיער חום טבעי היה מהלך יפה שהעניק לה מראה מעודן וקלאסי, וגרם לנו לקוות שאולי יצליח לשטוף על הדרך גם את ארון הבגדים שלה. נעדכן.

 

צילום: אמיר מאירי , ענת מוסברג, אביב חופי, אלירן אביטל, רפי דלויה, גילי כהן, שוקה כהן, מאיר אוחיון, דנה קופל, אלוני מור, ניר פקין, שרון רביבו

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018