ריחו"ל

משפחה בהפרעה: האקס של פמלה אנדרסון נכנס בבנו

טומי לי הפך את הרשתות החברתיות לזירות קרב בהן הוא התנגח בבנו ברנדון, שלא נשאר חייב ופרסם וידאו מביך של אביו השתוי. ומה פמלה אומרת על הגברים בחייה? כלום, בינתיים

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

בתחילת השבוע, בזמן שבארצות הברית חגגו את יום האב, ברנדון לי, בנם של פמלה אנדרסון וטומי לי, העדיף להתקוטט עם אביו ברשתות החברתיות. השניים לא סיימו באותו היום, והמשיכו להציף את הרפש המשפחתי גם אתמול (ג').

 

ברנדון פרסם בחשבון האינסטגרם שלו סרטון, ובו נראה אביו כשהוא שתוי ושוכב חסר הכרה על הרצפה כשלגופו תחתונים וחולצה. טומי לא נשאר חייב, ופרסם בחשבון הטוויטר שלו את הסכומים אותם הוציא על בנו. "גמילה - 130,000 דולרים, מסיבה ליום הולדתו ה-21 - 40,000 דולרים, חשבונות רפואיים לאחר שהבן הכה את אביו עד אובדן הכרה והשתמש באלכוהוליזם כתירוץ - 10,000 דולרים, בן שמתנהג כמו קורבן ברשתות החברתיות ביום האב - לזה אין מחיר".

 

אאוץ'. טומי לי פותח
אאוץ'. טומי לי פותח

 

מי שהחליט לקחת את תפקיד המבוגר האחראי הוא ברנדון, שהסיר את הסרטון המביך ופרסם שתי הודעות שהופנו ישירות לאביו. בראשונה, שהסתירה עקיצה לא מאוד מעודנת, הודה לו על שמימן את תהליך הגמילה שעבר. "זה הדבר הכי טוב שהוא עשה עבורי", כתב לי הבן. "היום אני פיכח כמעט שנתיים ובכל יום שעובר אני מודה על זה יותר. המחשבה הצלולה שלי איפשרה לי לעשות הרבה בזמן הזה. כל כך הרבה, שאני מציע לשלם עבור הטיפול שלו".

 

"תודה על כלום, אבא!"
"תודה על כלום, אבא!"

 

בהמשך, החליט להסיר את הכפפות ולהפסיק את הריב המכוער. "טומי, אם אתה רוצה לדבר עלי בצורה מלוכלכת, תעשה את זה בפניי. פרסמת משהו שכל העולם יכול לראות, כתבת שאני ילד רע ושאימא שלי היא אישה רעה. למה ציפית? ברצינות, מי המבוגר כאן? איך אתה יודע שאני ילד רע? הרי לא היית פה מספיק כדי לדעת איזה אדם אני", כתב ברנדון. "אני מבין שאתה עדיין פגוע, אבל אני מבקש שתפסיק להכפיש אותנו ברשתות החברתיות. זה גורם לכולנו להתנהג כמו ילדים קטנים. בוא נניח לדברים. אתה כועס כי לא איחלתי לך יום אב שמח? יום ההולדת שלי חל ב-5 ביוני ולא שמעתי ממך, אבל לא רצתי לספר לכל העולם כמה איכזבת אותי. זה הזמן להמשיך הלאה, בוא נשאיר את זה בינינו".

 

בן השנה
בן השנה

 

בחודש מרץ האחרון פרסם האתר TMZ שלי הכה את אביו. גם כאן הגרסאות היו חלוקות ובזמן שברנדון טען שפעל מהגנה עצמית נגד אביו השתוי, טומי טען שבנו התנפל עליו ללא שום סיבה נראית לעין. פמלה אנדרסון, האם והאקסית, מעדיפה שלא לנקוט בשום צד ושומרת על שתיקה. מצד שני, אולי זה עדיף כי בואו, הם מרעישים מספיק גם בלעדיה.

 

לפחות איתה הכל בסדר. יחסית. פמלה אנדרסון וברנדון לי (צילום: Gettyimages)
לפחות איתה הכל בסדר. יחסית. פמלה אנדרסון וברנדון ליצילום: Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018