ריחו"ל
ג'סטין ביבר מציג: יריקה בפרצופה של סלינה גומז
הזמר הקנדי פירסם בחשבון האינסטגרם שלו מכתב אהבה שכולו שיר הלל לארוסתו הטרייה, היילי בולדווין, ובלי לשים לב (ואולי דווקא כן), סובב את הסכין עמוק יותר בליבה של האקסית המיתולוגית

אם היינו סלינה, היינו מתים עכשיו. ג'סטין ביבר כותב להיילי בולדווין
אם היינו סלינה, היינו מתים עכשיו. ג'סטין ביבר כותב להיילי בולדווין

 

תעשיית הבידור סוערת בימים האחרונים בעקבות האירוסים המפתיעים של ג'סטין ביבר (24) והיילי בולדווין (21). למרות שהשניים יוצאים חודש, הזמיר הקנדי שלף טבעת (מאסיבית!) והפך את הגברת בולדווין למאושרת מאוד.

 

בני הזוג לא הגיבו על הידיעות באופן רשמי, אולם ביבר השתמש בחשבון האינסטגרם שלו כדי לאשר את החדשות ולתקוע סכין עמוק בלב של האקסית המיתולוגית,
סלינה גומז (25).

 

"רציתי לחכות קצת לפני שאגיד משהו, אבל המילים פשוט זורמות החוצה. היילי, אני כל כך מאוהב בכל מה שקשור אליך. אני מתחייב להקדיש את חיי לניסיון להכיר כל חלק בך, ולאהוב אותך עם הרבה סבלנות ורכות. אני מבטיח להוביל את המשפחה שלנו עם הרבה כבוד ויושרה, ולתת לישו הקדוש ולרוח הקודש להוביל אותנו וללוות אותנו בכל החלטה שנעשה". כן, כי המילים "כבוד" ו"יושרה" מתארות את ביבר בצורה הטובה ביותר.

 

כן, גם אנחנו היינו המומים! (צילום: Mega)
כן, גם אנחנו היינו המומים!צילום: Mega

הזמר המשיך לכתוב לאשתו העתידית, ולא חסך במילים. "הלב שלי שייך לך בצורה אבסולוטית ואת תמיד תהיי בראש סדר העדיפויות שלי. את אהבת חיי, היילי בולדווין, ואני לא רוצה לבלות אותם עם אף אחת אחרת. את הופכת אותי לאדם טוב יותר ומשלימה אותי בצורה מושלמת. אני לא יכול לחכות לתקופה הכי יפה בחיי. זה מצחיק כי עכשיו, איתך, הכל נראה הגיוני. ומה שהכי מרגש אותי זה שאחי ואחותי הקטנים יגדלו בסביב נישואים יציבים ויוכלו לשאוף לכאלה. התזמון של אלוהים מושלם, התארסנו ביום השביעי של החודש השביעי והמספר שבע מסמל שלמות רוחנית. זה נכון, חפשו את זה בגוגל!".

 

גיגלתם? נהדר, אז אפשר להמשיך. "לא תכננתי את זה, אבל אני מרגיש טוב לגבי העובדה שהעתיד שלי מובטח. אנחנו נהיה טובים יותר בגיל 70, אהובתי, וזה מתחיל עכשיו". חמוד, הוא חושב שהם יהיו יחד עד גיל 70.

 

גומז, שיצאה עם ביבר לסירוגין משנת 2010 ועד חודש מרץ האחרון, מיהרה לשחרר תמונה בה היא נראית מכייפת על יאכטה ולא מתבאסת מהעובדה שביבר מתחתן. יש לנו תחושה שזה ישתנה אחרי שהיא תקרא את הטקסט שכתב.

מצג השווא להיראות מאושרת לא עובד. סלינה גומז על היאכטה (צילום: אינסטגרם)
מצג השווא להיראות מאושרת לא עובד. סלינה גומז על היאכטהצילום: אינסטגרם
 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018