ריחו"ל
קללות, צעקות ודחיפות: הכוכב הבריטי נעצר לאחר שהתפרע בטיסה
השחקן ג'ונתן ריס מאיירס, ומי שמוכר לכם בעיקר בתור המלך הנרי השמיני בסדרה "שושלת טיודור", נעצר בלוס אנג'לס לאחר שהתפרע במהלך הטיסה, דחף נוסע בכיסא גלגלים וקילל את אנשי הצוות. טיסת השוקולד הגירסה ההוליוודית

איבד את זה לגמרי. ג'ונתן ריס מאיירס (צילום: Gettyimages)
איבד את זה לגמרי. ג'ונתן ריס מאיירסצילום: Gettyimages

 

השחקן ג'ונתן ריס מאיירס (40) וכנראה מי שאתם תזהו בעיקר בזכות תפקידו בסדרה "שושלת טיודור", שם הוא משחק את תפקידו של המלך הנרי השמיני, נעצר בתחילת השבוע בלוס אנג'לס, זאת לאחר שנכנס לויכוח אלים במיוחד עם אשתו בזמן שניסה לעשן סיגריה אלקטרונית במהלך הטיסה - תוך כדי שהוא שיכור. כך דווח אמש (ב') באתר ה"דיילי מייל".

 

השחקן, שטס יחד עם אשתו, מארה מאיירס ובנם וולף בן השנה, החל להראות סימנים של אלימות עוד לפני שעלה על הטיסה. "לפני שעלינו למטוס היה נוסע בכיסא גלגלים, העוזר שלו ונוסע נוסף שנזקק לעזרה. הם היו ראשונים בתור אבל ג'ונתן פשוט דחף אותם ועלה למטוס לפניהם", סיפר עד ראיה שהיה במקום, והוסיף: "הוא אמר שיש לו כרטיסים למחלקה ראשונה ולכן הוא צריך לעלות לעשות את הצ'ק אין וכל התהליך ראשון".


פספס את השיעור על נימוסים. מאיירס ואשתו מארה (צילום: Gettyimages)
פספס את השיעור על נימוסים. מאיירס ואשתו מארהצילום: Gettyimages

 

"כשירדנו מהטיסה ראיתי את המכונית של ג'ונתן מוקפת שוטרים", הוסיף הנוסע וסיפר כי שוחח עם איש צוות שנכח במהלך הטיסה: "הדייל אמר שאם הוא היה מודע להתנהגות של ג'ונתן לפני העלייה למטוס הוא לא היה מאפשר לו לעלות לטיסה". נוסעים נוספים סיפרו כי במהלך הטיסה השחקן היה שיכור וקילל את אנשי הצוות ואת אשתו.

 

"בשלב מסוים ג'ונתן קם והחליט שהוא רוצה ללכת לשירותים כדי לעשן את הסיגריה האלקטרונית שלו וכשהדיילת אמרה לו שהוא לא יכול לעשות את זה הוא התפרץ, צעק והתנהג בצורה איומה", סיפר נוסע נוסף שנכח בטיסה. ממשטרת לוס אנג'לס נמסר כי מאיירס הכחיש כי ניסה לעשן במטוס אך הודה ואישר את התנהגותו האיומה וכתוצאה מכך שוחרר ללא תשלום קנס. בקיצור, תודה שטסת עם אמריקן איירליינס, נשמח שלא תחזור שוב לעולם.


 (צילום: Gettyimages)
צילום: Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018