רכילות+

מוטי רייף: "נועה תשבי כילדה הייתה נועה קירל"

מפיק העל מגיש תוכנית חדשה בערוץ האופנה והחברות הטובות באות לפרגן ולהתארח. פגשנו את השלושה מאחורי הקלעים בצילומי השער החדש של "פנאי פלוס" וקיבלנו מהם טיפים איך לא לאבד את הראש בעולם הזוהר, גילינו למה נועה קירל היא נשמה זקנה ושמענו את מוטי רייף אומר שעדיף שנועה תשבי תגור בחו"ל. צפו!

 

אחרי שנים ארוכות כאחד האנשים המובילים בתעשיית האופנה המקומית, למוטי רייף נמאס מאידיאל היופי הבלתי אפשרי, והוא מבקש לחולל שינוי מהותי. הדרך? תוכנית בערוץ האופנה החדש fashion.il שמדגימה כי גם מודלים לחיקוי כמו ריטה או בר רפאלי חוות קשיים, ושילוב דוגמניות במבחר מידות בשבוע האופנה. 

 

בתוכנית אירוח החדשה, "ללא פילטרים", רייף מבקש להעביר את המסר שאופנה, מבחינתו, היא בעיקר אומנות. הוא מעריץ דוגמניות ומעצבות, מאמין שמצבה של התעשייה המקומיות טוב משנדמה לנו, מודאג מתופעת הזרקות הבוטוקס (וטולינום טוקסין) ומבקש שתפסיקו להסתכל על החיצוניות ותתעסקו יותר בתיקון העולם הפנימי שלכם. לא דבר מובן מאליו ביחס למי שהיה ועודנו מעמודי התווך של תעשיית האופנה המקומית, שמקדמת דנא מקדשת את החיצוניות.


אוכלים ונהנים. מוטי רייף, נועה קירל ונועה תשבי (המתוקים באדיבות מיקי שמו) (צילום: תום מרשק)
אוכלים ונהנים. מוטי רייף, נועה קירל ונועה תשבי (המתוקים באדיבות מיקי שמו)צילום: תום מרשק

 

מה הקונספט של התוכנית?

"היום יש הרבה מאוד סלבז, מה שנקרא משפיענים, שמשמשים כמודל לחיקוי וכולם מסתכלים עליהם. אז אני אמרתי: 'בואו נשתמש בנשים המפורסמות האלו כדי לשנות לאנשים אחרים את החיים'. כי אם את,  צופה, שומעת שהזמרות ריטה או מארינה מקסימיליאן, נשים שכולם מסתכלים עליהן כמודל לחיקוי, חוות גם הן קשיים בחיים שלהן, אז אולי זה יגרום לך להתעודד ואולי אפילו תוכלי להסתדר עם הקשיים בחייך בצורה טובה יותר".

 

על אחת מאורחותיו בתוכנית, נועה קירל, רייף מרעיף שבחים במיוחד. "נועה קירל הגיעה אליי, והיא מדברת לילדות בגיל שלה ומהווה השראה אחת גדולה. היא סיפרה שבילדותה המורה אמרה לה שיש ילדים שנועדו להיות מאחורה ויש ילדים מקדימה, והיא אמורה הייתה להיות מאחורה. רק שנועה, במקום לתת למשפט כזה להפיל אותה, השתמשה בו כדי להתקדם ולשאוף קדימה. וכשאחת כזאת מספרת דבר כזה, המשפט הזה שווה זהב, כי הוא באמת יכול ליצור שינוי... אי אפשר שלא להתאהב בה. היא יצור נדיר, והתרגשתי לשמוע את הילדה הזאת מדברת".

 

הראיון המלא עם מוטי רייף, נועה קירל ונועה תשבי במגזין "פנאי פלוס החדש" - עכשיו בדוכנים

 

כמו שלושה משוגעים בחוף (צילום: תום מרשק)
כמו שלושה משוגעים בחוףצילום: תום מרשק

מה הגיל הממוצע שלכם? (צילום: תום מרשק)
מה הגיל הממוצע שלכם?צילום: תום מרשק

אימפריה בגיל 17. קירל (צילום: תום מרשק)
אימפריה בגיל 17. קירלצילום: תום מרשק

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018