ריחו"ל
היידן פנטייר וארוסה נפרדו
השחקנית ובן הזוג, המתאגרף ולדימיר קליצ'קו, נפרדו אחרי תשע שנות זוגיות, מתוכן חמש שנים כזוג מאורס, ובת משותפת. "היחסים ביניהם נהדרים והם חברים טובים", מסר מקורב מכובס

 

 

השניים בביקור בתל אביב (צילום: אמיר מאירי)
השניים בביקור בתל אביבצילום: אמיר מאירי
השחקנית היידן פנטייר (29) ובן זוגה, המתאגרף ולדימיר קליצ'קו (43), נפרדו אחרי תשע שנות זוגיות. השניים התארסו בשנת 2009 והם הורים לקאיה בת הארבע.

 

"היידן רווקה כרגע", סיפר מקורב לערוץ E!. "היא וולדימיר בחרו בהורות משותפת לקאיה והיא מבלה כרגע עם אביה באירופה ובקליפורניה. הם מבלים זמן משפחתי עם היידן. היחסים ביניהם נהדרים, הם חברים טובים והם ימשיכו להיות".

 

החדשות המפתיעות מגיעות חודש בלבד אחרי שהשניים נפשו ביוון ונראו צמודים במיוחד. "היידן לא ענדה את טבעת האירוסים שלה, אבל הם נראו מאוהבים. הם הסתובבו מחובקים, בילו במסעדה על שפת הים ולא הפסיקו לחייך", סיפר עד ראיה.

 

זה בגלל הפרשי הגובה? (צילום: gettyimages)
זה בגלל הפרשי הגובה?צילום: gettyimages
זו לא הפעם הראשונה שבני הזוג מתמודדים עם דיווחים על פרידה: בשנת 2016 השחקנית נצפתה בניו יורק ללא טבעת האירוסים שלה. כששמועות על פרידה החלו לצוץ, היא כתבה בחשבון האינסטגרם שלה, "העובדה שהטבעת נעדרת מהתמונה לא אומרת שמערכת היחסים הסתיימה. בורכתי במשפחה יפה".

 

באותה שנה, פנטייר אשפזה את עצמה כדי לטפל בדיכאון לאחר לידה. "הדיכאון שאני חווה השפיע על כל רובד של חיי. במקום להישאר תקועה במצב רפואי לא פשוט, בחרתי לקחת אחריות ולנסות לתקן את בריאותי ואת חיי", כתבה.

 

בני הזוג התחילו לצאת בשנת 2009 ונפרדו בשנת 2011. הם חזרו להיות יחד אחרי שנתיים, התארסו והביאו לעולם את בתם המשותפת. הודעה רשמית מטעמם עוד לא נמסרה.


אשפזה את עצמה בעקבות דיכאון אחרי לידה (צילום: gettyimags)
אשפזה את עצמה בעקבות דיכאון אחרי לידהצילום: gettyimags

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018