ריחו"ל

אנג'לינה ג'ולי: בראד פיט לא משלם מזונות כבר שנה וחצי

מאבק הגירושים בין השחקנים שנפרדו לפני קצת פחות משנתיים, ממשיך להסלים - הפעם אנג'לינה ג'ולי מאשימה את בראד פיט שאינו משלם את המזונות כנדרש. מקורבים לשניים מספרים שהסאגה לא תסתיים בקרוב


המאבק בין השניים רחוק מלהסתיים (gettyimages)
המאבק בין השניים רחוק מלהסתייםgettyimages

מאבק הגירושים המכוער בין בראד פיט (54) לאנג'לינה ג'ולי (43) ממשיך לספק כותרות ואם להאמין למקורבים של בני הזוג - המצב בין השניים לא ישתפר בקרוב.

 

רשת NBC דיווחה היום (ג') שבמסמכים שהגישה ג'ולי לבית המשפט בלוס אנג'לס, נכתב שפיט לא שילם דמי מזונות משמעותיים בשנה וחצי האחרונות.

 

"לבראד הייתה מחוייבות כלפי ילדיו, אולם מיום הפרידה הוא לא שילם כמעט כלום. לפי החומרים שהוגשו, הוא לא שילם באופן סדיר את הוצאות הילדים מעל לשנה וחצי", כתבה סמנת'ה בליי דג'ין, עורכת דינה של ג'ולי. כן, גם כשחשבון הבנק מרופד היטב - ממשיכים לריב על כסף.

הזוג נשלח לשיעורים על הורות משותפת (gettyimages)
הזוג נשלח לשיעורים על הורות משותפתgettyimages
 

מקורב לשחקנית סיפר לאתר "אס וויקלי" שהיא זועמת על בעלה לשעבר. "הבעיה הגדולה ביותר של אנג'י היא המשמורת המשותפת עם בראד על הילדים. היא לא מצליחה לראות מעבר לכעס שלה ולדרך שבה הוא מנסה להשיג את המשמורת. שופט שעסק בעניינם המליץ להם לגשת לשיעורים על הורות משותפת. אנג'לינה עשתה זאת בעוד שבראד עדיין מתלבט".

 

מקור נוסף סיפר לערוץ E! שהסאגה רחוקה מלהסתיים. "בראד ואנג'לינה אפילו לא קרובים ליישור ההדורים ביניהם. הם היו כל כך עסוקים בקביעת משמורת, עד שלא הסדירו את העניין הפיננסי וזה אחד הדברים הראשונים שעושים כשמחליטים להתגרש. הם לא ימצאו פתרון או יגיעו לפשרה בקרוב".

 

בחודש יוני האחרון קבע בית המשפט שהילדים מדוקס (16), פאקס (14), זהרה (13), שילה (11) והתאומים ויויאן ונוקס (9), חייבים לבלות עם אביהם. במסמכים שהגיעו לערוץ E! כתב השופט, "העובדה שאין לילדים קשר רציף עם האבא פוגעת בהם. חשוב שלכל אחד מהם יהיה קשר חזק עם כל אחד מההורים". 

 (צילום: splash news )
צילום: splash news

הבית של ג'ולי ממבט על (צילום: splashnews)
הבית של ג'ולי ממבט עלצילום: splashnews

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018