ריחו"ל

אביה של מייגן מרקל: "ניתקתי להארי את הטלפון בפרצוף"

תומס מרקל התראיין שוב והפעם פתח חזית מול הנסיך הארי, כשסיפר שכמה ימים לאחר שעבר התקף לב הנסיך דיבר אליו בגסות ולכן החליט לנתק לו את הטלפון בפרצוף. אך לחדשות הטובות: מרקל הבטיח שזו הפעם האחרונה שהוא מתראיין לתקשורת

הלוואי ותפסיק כבר עם הבושות. תומס מרקל (צילום: Mega)
הלוואי ותפסיק כבר עם הבושות. תומס מרקלצילום: Mega

 

לפני שבועיים בדיוק התראיין  תומס מרקל, אביה של מייגן מרקל, ל-Daily Mail on Sunday ובמסגרת התנהגותו המעיקה ופליטות הפה המביכות, הצהיר ואמר ש"אולי עדיף למייגן שהוא ימות". וול, אנחנו חלילה לא רוצים להסכים איתו, אך בהחלט ציפינו שהוא יסיק מסקנות ויפסיק לעשות בושות. ספויילר: זה לא קרה והאיש מתעקש להמשיך ולהרוס את חייה של בתו, הדוכסית מסאסקס.

 

אתמול (שבת) התראיין מרקל לאתר ה"דיילי מייל" והפעם פתח חזית נגד הנסיך הארי כשסיפר שהוא "ניתק לנסיך את הטלפון בפנים" לאחר שזה עצבן אותו במהלך השיחה. הניתוק הלא מנומס הגיע לאחר תקרית הפפראצי של מרקל, ימים ספורים לפני החתונה. הנסיך הג'ינג'י, שבסך הכל דאג לאשתו הדוכסית, צלצל לאביה כדי לשאול אותו מה קרה שם והאם הוא שיתף פעולה עם הצלמים. "הארי התנהג בגסות איומה", אמר מרקל אך הוסיף והודה כי הוא שיקר לנסיך כשאמר לו שהוא איננו מעורב.


אנחנו בצד שלך. הנסיך הארי (צילום: Gettyimages)
אנחנו בצד שלך. הנסיך האריצילום: Gettyimages

 

מרקל, שהבטיח שהריאיון הנוכחי הוא הריאיון האחרון שלו (ונאמר אמן על זה) הוסיף ואמר: "כמה ימים לפני החתונה מייגן אמרה לי שלא יהיה לי זמן לנאום בחתונה שלה וזה פגע בי מאוד". כמו כן הוסיף ואמר כי היה נתק של כמה חודשים בינו לבין הזוג המלכותי ושאין לו שום עניין (או במילים המדויקות שלו "לא איכפת לו") ממשפחת המלוכה והוא רק רוצה את חייו הקודמים חזרה.

 

כזכור, בחודש מאי האחרון שיתף מרקל פעולה עם צלמי הפפראצי, דבר שגרם לסערה בארמון המלוכה ולמרקל לחוש ברע. אתמול, במהלך הריאיון, נחשף לראשונה כי למרות שהם מעולם לא נפגשו - הנסיך הארי ותומס מרקל ניהלו כמה וכמה שיחות מאז הקשר של הדוכסית והנסיך יצא לאור ואף הנסיך הארי הזהיר את מרקל ואמר לו להתרחק מצלמי הפפראצי ולהימנע מהתקשורת בכל דרך אפשרית. אדון מרקל, שסירב להקשיב לנסיך החכם, בהחלט מצטער על זה כיום: "הארי חזר ואמר לי שאסור לי לדבר עם התקשורת והזהיר אותי ואמר ושזה ייגמר בדמעות. הוא בהחלט צדק". יופי, אז מתי יגיע שלב הפקת הלקחים?


בדיוק, תתנשקו כאילו תומס לא רואה (צילום: gettyimages)
בדיוק, תתנשקו כאילו תומס לא רואהצילום: gettyimages

 

כמה ימים  לאחר שהתאשפז מרקל לאחר שחש ברע ואף טען כי עבר התקף לב, שוחח אביה של הדוכסית עם הנסיך הארי, שהזכיר לו כי הזהיר אותו כי דבר כזה עלול לקרות וכי לא היה צריך לשתף פעולה עם התקשורת. מרקל, שעל פי דבריו היה במצב רגיש מאוד, מיהר לענות בחוצפה לנסיך ואמר לו: "אולי עדיף לכם שאני אמות... כך לפחות תוכלו להעמיד פנים שאתם עצובים" וניתק לו את הטלפון בפנים.

 

מרקל ניצל את הבמה (כמו תמיד) כדי להוסיף ולומר שכל מה שכותבים עליו ממש לא נכון. "כתבו ואמרו עליי כל כך הרבה דברים אבל הכל בולשיט. זה שצלמי הפפראצי צילמו אותי קונה בירה לא אומר שאני שיכור. איך שרון אוסבורן מעיזה להאשים אותי בכך שאני אלכוהוליסט? אני בסך הכל שותה כוס יין אחת מדי יום במהלך ארוחת הערב".


מצטערים חמודה, משפחה לא בוחרים. מייגן מרקל (gettyimages)
מצטערים חמודה, משפחה לא בוחרים. מייגן מרקלgettyimages

 

כמו כן התייחס מרקל להתקף הלב שעבר ואמר: "התקשורת טוענת שזייפתי את התקף הלב שעברתי, זאת לאחר שכתבים שונים התקשרו למרכז הרפואי בו טופלתי ושם הכחישו את העובדה שאי פעם הייתי שם. זה ממש לא נכון, בתור מטופל יש לי זכות מלאה לפרטיות ולא רציתי שהשם שלי יופיע שם".

 

בריאיון חזר ואמר מרקל שבמבט לאחור הוא חושב שהנסיך הארי לגמרי צדק אבל הסביר כי הוא נפגע עד עמקי נשמתו ממייגן, כשאמרה לו שהוא לא יוכל לנאום במהלך החתונה. כמו כן סיים מרקל את הריאיון ואמר: "אני לא כועס על הארי ואני לא כועס על מייגן. אני באמת אוהב אותם ומאחל להם את כל הטוב שבעולם. אבל זהו, Fuck it, אני סיימתי". אין ספק, לבחור יש נימוס בריטי.

 

"סליחה מאמי, לא ידעתי שזה מה שיקרה" (צילום: Gettyimages)
"סליחה מאמי, לא ידעתי שזה מה שיקרה"צילום: Gettyimages

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018