ריחו"ל
טופ טן: אדי מרפי צפוי להפוך לאב בפעם העשירית
על פי דיווחים שמגיעים מעבר לים, השחקן שלא שמע על אמצעי מניעה יהפוך לאב בפעם העשירית מחברתו פייג' בוצ'ר, שנצפתה כשהיא מנסה להסתיר בייבי באמפ

אולי תפסיק? אדי מרפי (AP)
אולי תפסיק? אדי מרפיAP

 

ימים עוברים, עונות מתחלפות, אולם יש דברים שלא משתנים לעולם. נניח, העובדה שבגילו המופלג אדי מרפי לא למד להשתמש באמצעי מניעה, ובגיל 57 הוא מצפה לילדו העשירי.

 

אתרי רכילות מעבר לים דיווחו שהשחקן וחברתו פייג' בוצ'ר (39) מצפים לילד משותף. השמועות החלו לצוץ לאחר שבוצ'ר צולמה כשהיא מנסה להסתיר את מה שנראה כמו בטן היריונית. השניים הביאו יחד בת לפני כשנתיים. אז מאיפה כל הילדים האחרים של מרפי? תוציאו דף ועט, זה הולך להיות מסובך.

 

 

בניו של מרפי אריק וכריסטיאן נולדו משתי מערכות יחסים שניהל עם שתי נשים שונות בשנות ה-80. בשנת 1993 נישא לניקול מיטשל, והשניים הספיקו להביא לעולם חמישה ילדים לפני שהתגרשו בשנת 2005. בסמוך לגירושים, החל השחקן לצאת עם מלאני בראון מלהקת ה"ספייס גירלס". הזמרת נכנסה להיריון וילדה בת, אנג'ל, אולם מרפי מסרב בתוקף להכיר בקיומה למרות שבדיקות הוכיחו שהוא אביה הביולוגי. בשנת 2016 זוגתו הנוכחית הביאה בת לעולם וכעת, כך נראה, הם מתכוננים להגעתו של הילד העשירי. אולי זה הזמן לבקר במרכז לתכנון משפחה.

 

מזל טוב? מרפי ופייג' בוצ'ר מצפים (AP)
מזל טוב? מרפי ופייג' בוצ'ר מצפיםAP

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018