ריחו"ל
אהבה באוויר: נעמי ווטס ובילי קרודופ צמודים
השחקנית היפה ובן זוגה בשנה האחרונה, בילי קרודופ, נצפו בסוף השבוע האחרון כשהם מחזיקים ידיים ומחליפים מבטים חולמניים. אגב, נעמי, בילי סיפר לך שהוא עזב את בת זוגו, מרי לואיז פארקר, בחודש השביעי להריונה ועבר לנהל רומן עם קלייר דיינס? סתם, שתדעי לאן את נכנסת

צמודים. נעמי ווטס ובילי קרודופ  (צילום: Mega)
צמודים. נעמי ווטס ובילי קרודופ צילום: Mega

 

בגדול, אנחנו ממש אוהבים זוגות חדשים, באמת. אבל במקרה הזה אנחנו מודים שהחסרנו לרגע פעימה, ולא בגלל שאנחנו לא מפרגנים - ממש לא, אנחנו רק דואגים לנעמי ווטס (49), שבימים אלה מטפחת זוגיות עם השחקן בילי קרודופ (50). ולמה אנחנו דואגים? טוב ששאלתם. השחקן, אין נאמר, הוכיח את עצמו כדוש גדול מאוד בעבר.

 

ווטס וקרודופ הכירו על סט הצילומים של הסדרה Gypsy ושם נרקם הרומן. השניים אמנם חשפו את הזוגיות רק ביולי האחרון אך למעשה מבלים יחד כבר למעלה משנה. עד כאן הכל טוב ויפה אבל לטובת אלה שפחות בקיאים אנו נשמח לתת תקציר מסכם על עברו הרומנטי של קרודופ. שימו לב, זה הולך להיות מכוער.

ככה, בלי קסדה? (צילום: Mega)
ככה, בלי קסדה?צילום: Mega

 

בשנת 1996 החל קרודופ לצאת עם מרי לואיז פרקר. השניים ניהלו מערכת יחסים יציבה וצמודה עד שנת 2004, אז הכיר את קלייר דיינס על סט הצילומים

של הסרט "המין היפה". אגב, זה הזמן לציין שבאותה תקופה לואיז פרקר הייתה בחודש השמיני להיריונה. קרודופ הכחיש כי עזב את בת זוגו לשעבר לטובת דיינס וטען שהשניים החלו לצאת רק לאחר הפרידה אך כמובן שאיש לא האמין לגרסה הלא אמינה.

 

שנתיים לאחר מכן, בדצמבר 2006, נצפתה דיינס כשהיא מבלה עם השחקן יו דנסי, מה שהכעיס מאוד את קרודופ והוביל לפרידה של השניים. רגע, אין איזה פתגם כזה שאומר שהבוגד מנבגד פטור או משהו?

 

מבסוט מעצמו. קורדופ (צילום: Gettyimages)
מבסוט מעצמו. קורדופצילום: Gettyimages

 

לגבי ווטס, עברה הרומנטי כולל בעיקר את השחקן ליב שרייבר (50). השניים החלו לצאת יחד בשנת 2005, התארסו ארבע שנים לאחר מכן, בשמת 2009 והביאו יחד שני בנים: אלכסנדר (11) וסמואל (9). השניים הודיעו כי הם מתגרשים בשנת 2016 ומאז שרייב מנהל מערכת יחסים צמודה עם טיילור נייסן, בלונדינית אלמונית צעירה בת 26. 

 

בהצלחה עם זה. ווטס (צילום: Gettyimages)
בהצלחה עם זה. ווטסצילום: Gettyimages

 

 

  

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018