רכילות+

נפרדו כידידים? מריה דומרק מטילה וטו על קמפיין עם רועי

הדוגמנית וכוכבת הריאליטי הוזמנה ליום צילומים למותג אופנה בכיכובה. אך כשמריה שמעה שהזמינו גם את החבר הכי טוב ומי שהייתה צמודה אליו ב-120 ימים האחרונים ב"בית האח הגדול", רועי קורנבלום, החליטה שהיא לא מסכימה להצטלם איתו, כדי לא לפגוע בבן זוגה, וביקשה שימצאו דוגמן אחר. צרות בגן עדן?

ביי חבר, היה כיף. מריה דומרק ורועי קורנבלום (צילום: אמיר מאירי)
ביי חבר, היה כיף. מריה דומרק ורועי קורנבלוםצילום: אמיר מאירי

 

כנראה שמה שקורה בין כותלי האח הגדול לא תקף בחיים האמיתיים. תשאלו את מי שהיו החברים הכי טובים וגרו תחת אותה קורת גג בחודשים האחרונים,

מריה דומרק ורועי קורנבלום, שלא נפרדו לרגע על המסך אך כנראה שבחיים האימתיים השניים בכל זאת יאלצו לשמור על מרחק. היום (ב') נודע לנו שדומרק החליטה להטיל וטו על צילומים משותפים לצידו של החבר הטוב מהריאליטי, למותג הנעליים "טו גו" שם הדוגמנית משמשת כפרזנטורית.

 

על פי גורם המעורב בפרטים, בחברת הנעליים הבינו את הפוטנציאל הגלום בצילום של השניים וחוזה נחתם בינם לבין בוגר האח הגדול. אך מסתבר שדומרק לא הייתה מרוצה מהסידור החדש ויצרה קשר עם רועי וביקשה ממנו לא לקחת חלק ביום הצילום, וכך היה. הדוגמנית התייצבה ליום עבודה, אחרי הפוגה של 120 יום ששהתה בבית האח הגדול, כשלצידה הוקפץ למשימה הדוגמן בן ה-18 יונה קוזלובסקי.

 

רועי, צרות בגן עדן?

"מריה ואני דיברנו והבנו שזה יכול להיות לא נעים לבועז (בן זוגה של דומרק). זה יכול היה לשדר משהו לא נכון ולכן החלטנו לרדת מזה".  

 

מעדיפה לדגמן בלי רועי לצידה. מריה דומרק (צילום: שוקה כהן)
מעדיפה לדגמן בלי רועי לצידה. מריה דומרק

כמו לרכב על אופניים (צילום: שוקה כהן)
כמו לרכב על אופניים

נמרה. דומרק (צילום: שוקה כהן)
נמרה. דומרק

צריכה עזרה? (צילום: שוקה כהן)
צריכה עזרה?

 

החליפה את רועי בשניה. דומרק ויונה קוזלובסקי (צילום: שוקה כהן)
החליפה את רועי בשניה. דומרק ויונה קוזלובסקיצילום: שוקה כהן

 

צילום: שוקה כהן

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018