ריחו"ל

בגיל 69: ריצ'רד גיר מצפה לילד

השחקן ואשתו הטרייה והצעירה הודיעו שהם מצפים לילד משותף ראשון שיהיה סופר מיוחד, כי הוא קיבל ברכה מהבסטי של אבא - הדלאי לאמה. רגע, מה?

תכף הורים. ריצ'רד גיר ואלחנדרה סילבה (gettyimages)
תכף הורים. ריצ'רד גיר ואלחנדרה סילבהgettyimages

 

אחלו מזל טוב לשחקן ריצ'רד גיר, שעומד להפוך לאב בגיל 69. אשתו הטרייה, אלחנדרה סילבה (35), נמצאת בחודשי היריון ראשונים ובני הזוג אישרו את החדשות המרגשות בתמונה אותה פרסמה סילבה בחשבון האינסטגרם שלה.

 

בתמונה, שצולמה בהולנד, נראים השניים עם המנהיד הרוחני הדלאי לאמה, שמברך את העובר בבטנה של סילבה. "לפני כמה רגעים הדבר היקר לו אנו מצפים קיבל ברכה. לא היינו מסוגלים להכריז על ההיריון לפני שהדלאי לאמה ידע", כתבה סילבה.

 

יבורך הפרי. גיר, סילבה ודלאי לאמה
יבורך הפרי. גיר, סילבה ודלאי לאמה

 

החברות בין גיר לדלאי לאמה החלה לפני שנים רבות. גיר, שמשתייך לדת הבודהיסטית, נחשב לתומך ופעיל למען זכויות אדם בטיבט. לטענתו של גיר, תמיכתו במדינה העבירה אותו לרשימה השחורה בהוליווד. אם זה לא מספיק, אסור לו להיכנס לשטחה של סין.

 

בני הזוג, שהתחילו לצאת לפני ארבע שנים, נישאו בחודש אפריל האחרון בטקס אינטימי בספרד. לאחר מכן, חגגו עם חברים ובני משפחה בביתו של גיר בניו יורק. רשת הטלוויזיה ABC דיווחה שאחרי שבני הזוג החליפו נדרים, הודה גיא שהוא "הגבר הכי מאושר בעולם". באמת? אפילו שאסור לך להיכנס לסין?

 

מזל טוב! (gettyimages)
מזל טוב!gettyimages

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018