ריחו"ל
פחות 30 ק"ג: המהפך של ג'נה ג'יימסון
כוכבת הפורנו האגדית העלתה תמונה לחשבון האינסטגרם וחשפה גזרה חדשה ומגה לוהטת. כמובן שהגברת, שהחליטה שלא מספיק לה להוציא עיניים, הוסיפה כיתוב קטנוני ומעצבן - כזה שגרם לנו לרצות להוריד עוקב: "אם תסתכלו טוב בתמונה תראו את העור העודף שלי". ספויילר: לא רואים כלום!

גברותי ורבותי, מהפך! ג'נה ג'יימסון (צילום: אינסטגרם)
גברותי ורבותי, מהפך! ג'נה ג'יימסוןצילום: אינסטגרם

 

בזמן שאנחנו חושבים איך אנחנו נפטרים מהעודפים שהעלינו בתקופת החגים, יש מי שמנצלת את הרשתות החברתיות כדי לחשוף את הגזרה החדשה והמגה חטובה שלה. והפעם, מי שאחראית על הוצאת העיניים (שלנו, בעיקר) היא כוכבת הפורנו האגדית, ג'נה ג'יימסון (44), שהחליטה להשוויץ - ובצדק. הגברת, שבחמישה חודשים האחרונה השילה 30 ק"ג ממשקלה לאחר שהגיעה למשקל שיא של 85 ק"ג, שוקלת היום 56 ק"ג בלבד.

 

תכלס, לוהטת (צילום: אינסטגרם)
תכלס, לוהטתצילום: אינסטגרם

 

אמש (ד') העלתה ג'יימסון תמונה לחשבון האינסטגרם שלה, וכתבה: "כן, אני מנסה להוציא את הרגליים בצורה הטובה ביותר... אבל אם תסתכלו טוב בתמונה

תראו את העור העודף שלי. אני מעלה את הפוסט הזה כדי לומר לכל האימהות שיראו מה קורה לגוף אחרי שיורדים במשקל - זה לא כזה מושלם". סליחה, ג'נה, אבל את לא חושבת שאת חצופה וקטנונית?

 

כשהחלה את תהליך ההרזיה החלה להעלות ג'יימסון תמונות של לפני ואחרי ומדי פעם הוסיפה כיתובים ודיברה על הפחד מהכישלון. "פחדתי שלא אגיע למטרות שהצבתי לעצמי, כמו שהייתי רגילה בעבר, ושאלתי את עצמי בשביל מה אני צריכה את זה בכלל". אנחנו שמחים לראות שהצלחת, ובענק. ונשמח לטיפים, בכל זאת, אלה היו שלושה שבועות ארוכים של אוכל וחגים.

 

מחפשים את העור העודף (צילום: אינסטגרם)
מחפשים את העור העודףצילום: אינסטגרם

ואחת מאחור, למען הסר ספק (צילום: אינסטגרם)
ואחת מאחור, למען הסר ספקצילום: אינסטגרם

במילה אחת - וואו! (צילום: אינסטגרם)
במילה אחת - וואו!צילום: אינסטגרם

 

ועוד אחת כי באמת שקשה לנו לעכל (צילום: אינסטגרם)
ועוד אחת כי באמת שקשה לנו לעכלצילום: אינסטגרם

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018