ריחו"ל

לינדזי לוהן ניסתה לחטוף ילדי פליטים

השחקנית המעורערת ששוהה ברוסיה, העלתה לחשבון האינסטגרם שלה סטורי בו היא עוקבת אחרי משפחת פליטים מסוריה ומזמינה את ילדיהם הקטנים לבוא לחדר המלון שלה ולצפות בסרטים. אמם של הילדים לא נשארה חייבת, וסטרה ללוהן

לא בקו הבריאות. לינדזי לוהן
לא בקו הבריאות. לינדזי לוהן

 

האם אתם זוכרים את הימים בהם לינדזי לוהן כיכבה במדורי הרכילות בנסיבות חיוביות? גם אנחנו לא, והנה היא עושה זאת שוב: השחקנית בת ה-32 העלתה לחשבון האינסטגרם שלה סטורי בו היא עוקבת אחרי משפחת פליטים מסוריה ברחובות רוסיה, שם היא שוהה כעת.

 

אם לשפוט לפי הסרטון, בני המשפחה צולמו ללא הסכמתם. לוהן אמרה לעוקביה "היי כולם, אני רוצה שתכירו משפחה שפגשתי. הם פליטים ואני דואגת להם. הם זקוקים לעזרה". על פניו, נראה שמדובר באקט אצילי של שחקנית שפעילה למען זכויות אדם. אז זהו, שהכל התחיל להשתבש כשלוהן התאבססה על שני ילדי המשפחה וניסתה לקחת אותם לחדר המלון שלה.

 

 

"אתם רוצים לבוא איתי? תבואו איתי, אני אטפל בכם. אתם רוצים לישון במלון הלילה ולצפות בסרטים? זה יהיה ממש מגניב לצפות בסרטים בטלוויזיה או במחשב!". לאחר מכן, פנתה לאימם של הילדים והחלה להטיח בה האשמות: "את לא צריכה לתת לילדים שלך לישון על הרצפה. את צריכה לצאת ולעבוד קשה כדי לתת לילדים חיים טובים יותר. אם מישהו מציע להם קורת גג ומיטה, כמוני לדוגמא, את צריכה לתת להם ללכת. הם יחזרו אליך. אני לא אעזוב עד שאקבל אותם. עכשיו אני יודעת מי אתם, אל תתעסקו איתי". כן גברת פליטה שברחה מהזוועות של אסד, למה את לא יוצאת לעבוד?!

 

לוהן, שדיברה במבטא בריטי שהזכיר את הימים האפלים של בריטני ספירס אי שם ב-2007, המשיכה לעקוב אחרי בני המשפחה האומללים. "תראו מה קורה, הם סוחרים בילדים. אתם מוציאים שם רע לתרבות הערבית! אני איתכם בנים, אל תדאגו. כל העולם רואה את זה עכשיו. מאיפה אתם, פקיסטן?". השחקנית ניסתה לתפוס את אחד הילדים בזרועו, אבל אז אם המשפחה התערבה וסטרה לה, ולוהן ההמומה הניחה לבני המשפחה. הנה דוגמא למישהי שלא תקבל פרס ע"ש יאנוש קורצ'אק על פועלה למען ילדים.

 

כן, כנראה שזה הזמן להרגיע עם הסמים (צילום: Gettyimages)
כן, כנראה שזה הזמן להרגיע עם הסמיםצילום: Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018