ריחו"ל
הפעם זה סופי: בן אפלק וג'ניפר גארנר גרושים
השחקן ואשתו (לשעבר, יש לציין) חתמו באופן סופי על מסמכי הגירושים וסיימו את ההליך הארוך והמייגע בתבל שנמשך כשלוש שנים והרגיש כמו הנצח

הגיע הזמן. ג'ניפר גארנר ובן אפלק (צילום: Gettyimages)
הגיע הזמן. ג'ניפר גארנר ובן אפלקצילום: Gettyimages

 

אחרי שלוש שנים מלאות בשליחת מסמכי גירושיםביטולם ובין לבין כניסה ויציאה ממכוני גמילה, בן אפלק (46) וג'ניפר גארנר (46)

סוף סוף גרושים באופן רשמי וסופי. ורגע לפני שתשאלו את עצמכם למה אנחנו קצת שמחים אז נשמח להזכיר שאפלק הוא דוש בוגדני ולגארנר יהיה הרבה יותר טוב בלעדיו.

 

ביום חמישי האחרון נפגשו אפלק וגארנר יחד עם עורכי הדין בביתה של השחקנית וחתמו, באופן סופי על הסכם הגירושים. ההסכם נחתם בדיוק יום אחרי שהגישה גארנר בקשה מהשופט לחדש ולהמשיך את הליך הגירושים. כך דווח בסוף השבוע האחרון באתר People. כבר אמרנו בשעה טובה?  

 

הרכב משפחתי מלא (צילום: Splashnews)
הרכב משפחתי מלאצילום: Splashnews

 

בקשתה של גארנר לסיים את הליך הגירושים הגיעה פחות מ-24 שעות לאחר שאפלק הודיע כי סיים את תהליך השיקום והשתחרר ממכון הגמילה לאחר 40 יום ששהה שם. כזכור, בחודש אוגוסט האחרון התערבה גארנר במצבו הבריאותי של אפלק, אשר הלך והתדרדר, והסיעה אותו למכון גמילה - ימים ספורים אחרי שנתפס כי הוא מבלה עם מישהי חדשה שהיא לא בת זוגו (לשעבר) לינדזי שוקוס.

 

ולטובת אלה שפחות בקיאים בפרטים - הנה לכם סקירה קצרה על מערכת היחסים של השניים. ביוני 2015, אחרי כעשור של נשואים (ספק מאושרים), הודיעו אפלק וגארנר כי החליטו להפריד כוחות ולהתגרש. אך כנראה שלשניים היה קשה לוותר אחד על השנייה וכחצי שנה לאחר מכן, במרץ 2017, החליטו כי הם מבטלים את הגירושים. כמובן שהניסיון לשקם את הנישואים לא עבד וחודש לאחר מכן, באפריל 2017, החליטו לחדש שוב את הליך הגירושים - שנמשך נצח והסתיים, כאמור, בסוף השבוע האחרון. לשניים יש שלושה ילדים משותפים, ויולט (12), סרפינה (9) וסמואל (6).


בן, שתדע שעשית את טעות חייך (צילום: AP)
בן, שתדע שעשית את טעות חייךצילום: AP

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018