ריחו"ל

אחותה של מייגן מרקל סולקה מהארמון בבושת פנים

דרמה דרמה דרמה: סמנת'ה גרנט, אחותה הגדולה של הדוכסית מסאסקס, הגיעה לארמון קנזינגטון כדי לפגוש את מייגן מרקל פנים מול פנים וליישב את הסכסוך בין השתיים. שומרי הארמון גירשו את גרנט, שברגע האחרון הצליחה למסור לאחד השומרים פתק כדי שיעביר לאחותה

הזוג המלכותי. מייגן מרקל והנסיך הארי (צילום: Gettyimages)
הזוג המלכותי. מייגן מרקל והנסיך האריצילום: Gettyimages

 

אם חשבתם שההתנצלות הפומבית של סמנת'ה גרנט (53), אחותה של מייגן מרקל (37), הצליחה לשכנע את בני המלוכה  שגרנט רוצה רק בטובת הדוכסית מסאסקס - אנחנו כאן כדי לעדכן שאתם אפילו לא בכיוון.

 

בסוף השבוע האחרון וכמה ימים לאחר שהתראיינה והתנצלה בפני אחותה הדוכסית, הגיעה גרנט לארמון המלוכה כדי לפגוש, פנים מול פנים, את מרקל, אך נתקלה בשומרים שסילקו אותה מהמקום. בכל זאת, מדובר בארמון ולא בדוכן פיש אנד צ'יפס.

 

 

עוברי אורח סקרנים שבילו סביב האטרקציה הכי גדולה בלונדון, סיפרו כי גרנט הסבירה לשומרים שהיא רוצה ללבן דברים עם אחותה. לאחר שהם סירבו וחסמו את כניסתה, העבירה לאחד השומרים פתק כדי שימסור אותו לדוכסית.

 

"סמנת'ה ניסתה להיפגש עם מייגן וזה צעד עצום מכיוונה", מסר אלמוני לסאן הבריטי והוסיף: "סמנת'ה ניגשה אל השומרים ואמרה להם שהייתה בקשר עם פקידי הארמון שהתעלמו מבקשותיה ולכן הגיעה". מישהי מסרבת להבין רמזים.

על פי דיווחים בממלכה, נציגיה של גרנט שלחו מכתב רשמי לארמון המלוכה שם נכתב כי במידה ולא יאפשרו לה לפגוש את הדוכסית – גרנט תגיע ותתייצב בפתח הארמון, וזה בדיוק מה שהחליטה לעשות.

 

סולקה בבושת פנים. סמנת'ה גרנט (צילום: מתוך התוכנית של Jeremy Vine )
סולקה בבושת פנים. סמנת'ה גרנטצילום: מתוך התוכנית של Jeremy Vine

 

"סמנת'ה חזרה ואמרה שבמידה ובני המלוכה לא יאפשרו לה לפגוש את מייגן ויעשו משהו כדי לתקן את הקרע שנוצר ביניהן ובין מייגן לאביהן תומס מרקלשנמצא במצב בריאותי חמור, זה יהיה על מצפונם". גרנט, הסובלת מטרשת נפוצה, הגיעה לארמון כשהיא מלווה בבן זוגה שהסיע את כיסא הגלגלים שלה. לאחר שהשומרים סילקו אותם מהמקום, עצרה כדי לקנות מזכרות ורכשה מסיכה של הפנים של אחותה. הכי מניפולציה זולה שראינו עד היום.

 

וזה עוד לפני שיש לכם ילדים! (צילום: Gettyimages)
וזה עוד לפני שיש לכם ילדים!צילום: Gettyimages

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018