ריחו"ל
הישראלית נרי אוקסמן מגיבה לשמועות על רומן עם בראד פיט
בריאיון שהעניקה פרופ' נרי אוקסמן ל"ניו יורק טיימס" היא הכחישה את השמועות על הרומן עם הכוכב, וכשנשאלה עליו ענתה במשפט מעורפל במיוחד

 

מכחישה את השמועות. נרי אוקסמן ובראד פיט (gettyimages)
מכחישה את השמועות. נרי אוקסמן ובראד פיטgettyimages
לפני חצי שנה הביצה המקומית (והעולמית) רעדה כששמועות על רומן בין פרופ' נרי אוקסמן, ממציאה מבריקה בתחום הטכנולוגיה הדיגיטלית והאדריכלות וגם תושבת ישראל לשעבר, לשחקן בראד פיט, צצו בכל אתרי הרכילות. כעת, המרצה המבוקשת מאוניברסיטת MIT, מכחישה את השמועות בכתבת פרופיל נרחבת שהעניקה ל"ניו יורק טיימס", והוסיפה כי היא למעשה יוצאת עם מנהל קרן הגידור וויליאם א. אקמן (אגב, בירור קל העלה כי הוא רכש ממש לאחרונה פהטהאוז באחד הבניינים היותר יוקרתיים בניו יורק ב-90 מיליון דולר, אז זה לא כאילו היא התפשרה).

 

הריאיון עצמו סבב כמובן סביב עבודתה של אוקסמן, אך גם עיתון שמכבד את עצמו לא יכול היה להימנע מלגעת בנושא שהסעיר את האתרים בשנה שעברה. להזכירכם, השמועות על הרומן בין השניים ניצתו כשפיט ביקר במעבדה של אוקסמן ב-MIT.

 

"הוא אחרון המוהיקנים בהוליווד בעידן פוסט נטפליקס. הוא מצליח לשלב בין עדכני לעל-זמני, וזו בעצם מהות הקולנוע" - היה כל מה שהיא הסכימה לומר עליו. מנגד, אוקסמן הודתה כי היא לא סבלה יותר מדי מנוכחות צלמי הפפראצי מחוץ למעבדה שלה בתקופה המדוברת ודאגה לשאת עימה תמיד עותק של "הרצאות פיינמן על פיזיקה" כדי לעורר מודעות למדע.


 (Photo by Jacopo Raule/Getty Images)
Photo by Jacopo Raule/Getty Images

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018