ריחו"ל
ביזי פיליפס: ג'יימס פרנקו היכה אותי
השחקנית כתבה בספר חדש שבזמן ששיחקה לצד ג'יימס פרנקו בסדרה "פריקים וגיקים", הוא התנהג כמו ביריון על הסט ותקף אותה מילולית ופיזית. למרות החוויות הקשות, השחקן לא נענש על מעשיו ולפיליפס הוסבר ש"ככה בנים מתנהגים"

ממשיך להסתבך. ג'יימס פרנקו ביזי פיליפס (getty images, AP)
ממשיך להסתבך. ג'יימס פרנקו ביזי פיליפסgetty images, AP

 

בשבוע הבא ינחת על המדפים ספרה של השחקנית ביזי פיליפס, This Will Only Hurt a Little, וסיפור עסיסי כבר דלף ממנו: ערוץ E! פרסם קטע מספרה

של השחקנית בת ה-39, בו סיפרה שג'יימס פרנקו (40) תקף אותה על סט הסדרה "פריקים וגיקים".

 

לדבריה, פרנקו התנהג כמו ביריון: "הרגשתי כאילו הוא צפה בסרט 'השור הזועם' והחליט שכדי שיקחו אותו ברצינות, הוא צריך להתנהג כמו פרחח". עוד סיפרה פיליפס שהתלוננה בפני כותבי הסדרה על כך שהשחקן דחף אותה וגרם לה ליפול. בפעם אחרת, סיפרה שהבמאי הורה לה להכות את פרנקו בעדינות בחזה באחת מהסצנות המשותפות שלהם. "אמרתי את השורה שלי ועשיתי מה שהבמאי אמר לי. ג'יימס לא אמר את השורה שלו בתגובה. במקום, הוא תפס לי את הזרועות וצרח עלי 'אל תיגעי בי יותר בחיים!'. לאחר מכן, הוא דחף אותי על הרצפה".

 

לא נרגע (gettyimages)
לא נרגעgettyimages

  

"הרגשתי שמגיע פרץ חם של דמעות, אבל ניסיתי לעצור אותן בכל כוחי", סיפרה פיליפס. הסצנה המשותפת של השניים צולמה מחדש ואחריה השחקנית הרשתה לעצמה להשתחרר ולבכות. "רצתי לקראוון של הקולגה לינדה קרדליני והתייפחתי בלי שליטה. ציפיתי שהוא ייענש, אבל אמרו לי שככה בנים מתנהגים".

 

אחרי התקרית, פרנקו התנצל בפני פיליפס הפגועה. "הוא חייך אלי וחיבק אותי. אני לא צריכה לספר לכם, אבל ג'יימס הוא פאקינג כוכב. הוא התנהג כלפי בצורה נוראית, אבל הוא מהמם ומקסים. כאן בדיוק טמונה היכולת להפעיל מניפולציה".

 

יפה ואמיצה (צילום: אינסטגרם)
יפה ואמיצהצילום: אינסטגרם

 

המפיק ג'אד אפאטו, ששיחק עם השניים, סיפר בשנת 2011 שפרנקו היה האיש השנוא ביותר על הסט. "לא היו דיוות על סט הצילומים, חוץ מג'יימס פרנקו. באחת מהסצנות שלו עם ביזי פיליפס, הוא השליך אותה על הרצפה למרות שהתסריט לא הצריך את זה".

 

בתחילת השנה, הואשם פרנקו על ידי מספר נשים בהתנהגות מינית לא נאותה בזמן שעבדו יחד. השחקנית ויולט פיילי האשימה את פרנקו בכך שניסה להכריח אותה לבצע בו מין אוראלי ושביקש מאחת מחברותיה להגיע אליו למלון, כשזו הייתה בת 17 בלבד.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018