רכילות+

חתונה בהפתעה: לוסי אהריש וצחי הלוי התחתנו

מגישת הטלוויזיה לוסי אהריש והשחקן צחי הלוי, המנהלים מערכת יחסים סודית מזה מספר שנים, התחתנו הערב בטקס אזרחי מצומצם. צופית גרנט חיתנה את השניים וכל האורחים התבקשו ללבוש לבן

 

הסוד השמור ביותר במדורי הרכילות בשנים האחרונות הוא זה של מגישת הטלוויזיה והעיתונאית, לוסי אהריש (37), שמככבת על המסך שלכם מדי יום אבל בכל הנוגע למערכת היחסים שלה בוחרת שוב ושוב שלא לשתף את התקשורת.

 

הערב (ד'), כבר אפשר לספר שמזה מספר שנים אהריש מצויה בזוגיות צמודה עם השחקן צחי הלוי (43), המככב בסדרה הפופולרית "פאודה" בתפקיד מסתערב.

 

 

מזל טוב לזוג המאושר!
מזל טוב לזוג המאושר!


למה לא אמרתם כלום? היינו באים להרים
למה לא אמרתם כלום? היינו באים להרים

אהבה שכזאת
אהבה שכזאת

 

על פי מקורות המקורבים לבני הזוג נודע כי השניים, שהתארסו ממש לאחרונה ובישרו על כך לבני משפחותיהם, החליטו להתחתן הערב (ד') בטקס אזרחי באולם אירועים באיזור השרון, וכל האורחים התבקשו לבוא בלבן. מי שחיתנה את הזוג המאושר היא לא אחרת מצופית גרנט. את השמלה של אהריש עיצב גדי אלימלך.

 

כזכור, אהריש, שהדליקה משואה בטקס יום העצמאות ה-67 למדינת ישראל, היא ממוצא ערבי-מוסלמי ומרבה לעסוק ביחסי ערבים ויהודים בתוכניותיה השונות בטלוויזיה ונאבקת במיוחד נגד הגזענות בחברה הישראלית ממנה סבלה לא פעם בעצמה.

 

הלוי, שהתפרסם לראשונה בתוכנית הריאליטי "דה ווייס" כפיינליסט בנבחרת של שלומי שבת, היה נשוי בעבר לרקדנית והכוריאוגרפית אונה הולברוק ולשניים בן משותף.

זה לא ממש לבן... דלית רצ'סטר מתחכמת (צילום: עידו ארז )
זה לא ממש לבן... דלית רצ'סטר מתחכמתצילום: עידו ארז

עמדו בקוד לבוש. גדי אלימלך וויוי בלאיש בחתונה של לוסי אהריש וצחי הלוי (צילום: עידו ארז )
עמדו בקוד לבוש. גדי אלימלך וויוי בלאיש בחתונה של לוסי אהריש וצחי הלויצילום: עידו ארז

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018