רכילות+

עדי שילון: "מאושרת בשביל לוסי וצחי. הדת לא אמורה להוות פקטור באהבה"

מגישת הטלוויזיה עדי שילון, שנישאה השנה לשחקן ממוצא ערבי יוסף סוויד מגיבה לסערה סביב חתונתם של לוסי אהריש וצחי הלוי ושולחת מסר גם לאורן חזן: "מדובר בצורת התבטאות שמתאימה לטוקבקיסט ולא לחבר כנסת"

עדי שילון: "אהבה מנצחת הכל". שילון ויוסף סוויד ביום חתונתם
עדי שילון: "אהבה מנצחת הכל". שילון ויוסף סוויד ביום חתונתם

 

אמש (ד'), נישאו לוסי אהריש וצחי הלוי בחתונה שתפסה את כולנו מופתעים והציתה על הדרך את הדיון סביב חתונות מעורבות בין יהודים וערבים. תגובות בעד ונגד עלו תחת כל פוסט ואייטם רענן, כשכל אחד מהצדדים טוען שהצדק עימו.

 

התקשרנו הבוקר למישהי שהנושא הזה וההתלקחות סביבו ממש לא זרים לה - הדוגמנית והמגישה עדי שילון שבחודש מרץ האחרון נישאה בטקס אזרחי בפראג לבן זוגה השחקן ממוצא ערבי, יוסף סוויד.

 

עדי, מה התחושות הבוקר?

"קודם כל אני יכולה להגיד שאני מאוד שמחה איתם ובשבילם. זה נורמלי והגיוני לחלוטין ששני אנשים מתאהבים אחד בשני, ורק אצלנו זה נראה מוזר לאנשים מסויימים ששני אנשים מדתות שונות מתחברים. תאמין לי שכשאתה הולך לבחור את אהבת חייך אתה לא עוצר ושואל מה הדת שלו או שלה. הדת לא אמורה להוות פקטור באהבה".

 

אני מניח שאת מתכוונת לדבריו של ח"כ אורן חזן. מה את חושבת על הציוץ שכתב?

"לא כל אחד שווה התייחסות. אורן חזן הוא לא הבעיה, אנחנו הבעיה שנותנים במה למי שמתבטא כך. זאת צורת התבטאות שמתאימה לטוקבקיסט אנונימי ולא לחבר כנסת".


לא פתחה יומיים הודעות אחרי החתונה
לא פתחה יומיים הודעות אחרי החתונה

 

אחרי למעלה משלוש שנים ביחד, זה עדיין מורכב וקשה או שיש שיפור ביחס ובתגובות?

"זה עדיין קשה נורא, וזה מדכא ומי שאומר לך אחרת משקר. יומיים אחרי החתונה שלנו לא נכנסתי לאתרים ולא קראתי טוקבקים ולא פתחתי הודעות כי ידעתי מה אני אמצא שם".

 

יש משהו שהיית רוצה להגיד ללוסי וצחי ביום שאחרי?

"שאני ויוסף מאוד שמחים בשבילם. אני מקווה שהם רואים את כל השמחה וכל האהבה ולשים דגש על כל הדבר הזה. לצערי הרב זה תמיד יהיה קשה, אבל אני חושבת שהמשימה הגדולה עבור כל בן אדם שנחשף לאיזושהי ביקורת זה להבדיל בין עיקר לטפל ולראות שהרוב המכריע אוהב ותומך".

 

להתרכז בעיקר ולא בטפל
להתרכז בעיקר ולא בטפל

לזכור שהרוב המכריע תומך ואוהב
לזכור שהרוב המכריע תומך ואוהב

לא מוכנה להתייחס לאורן חזן. עדי שילון
לא מוכנה להתייחס לאורן חזן. עדי שילון

 

 

.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018