פפראצי
מתכונן לברית? שימי תבורי ביום כיף במספרה
אימפריית משפחת תבורי צרפה השבוע בן משפחה חדש - בנו הבכור של בן אל תבורי ובת זוגו אורטל עמר. הגענו לברך, לתעד ועל הדרך לרענן קצת את הגוונים בשיער

דור הסמארטפונים. שימי תבורי ויהודית באומן (צילום: מוטי לבטון)
דור הסמארטפונים. שימי תבורי ויהודית באומן

 

ביום חמישי האחרון האב הגאה שימי תבורי קיבל בשורה משמחת במיוחד - תבורי ג'וניור, כלומר בנו בן אל תבורי ובת זוגו אורטל עמר, הביאו לעולם את בנם הבכור, בתקווה שיירש את הגנים המוזיקלים של אבא'לה וסבא'לה (מחכים כבר לדואט). הזמר הוותיק כנראה נבהל מעדרי הפפראצי שעטו עליו בימים האחרונים ותפסו אותו ואת הפריזורה שלו לא מוכנים, אז לכבוד המאורע הוא הלך יחד עם אשתו שתחיה יהודית באומן לתפוס קצת צבע במספרה.

 

בזמן שהצבע השחור נספג בשיערו, הזוג המלכותי נצפה בבית קפה קטן ברחוב יהודה המכבי בתל אביב שנמצא בקרבת המספרה, שם המתין שימי לשטיפת שיערו כשעל כתפיו מגבת פוטוגנית, ועל צווארו הונח ניילון שישמור עליו מפני הצבע ו/או סינר כדי לא להתלכלך בזמן שעת התה.

  

"מי זה שם?" (צילום: מוטי לבטון)
"מי זה שם?"

נראה שהזמר מתכונן לברית של נכדו, ואנחנו תוהים -  האם למרות הסכסוך המשפחת שימי תבורי הולך להיות הסנדק? ימים יגידו. חשוב לציין שלאחר שתבורי ובאומן סיימו את כוס התה היומית, הם חזרו למספרה כדי להמשיך את טיפוח הבלורית, תוך ששימי נועץ בנו מבט ולא אומר שלום. לפחות לברית תזמין אותנו ?


"בוא שימי, הולכים!" (צילום: מוטי לבטון)
"בוא שימי, הולכים!"

כשאין יד פנויה (צילום: מוטי לבטון)
כשאין יד פנויה

אהבנו את הלוק (צילום: מוטי לבטון)
אהבנו את הלוק

היא תמיד שם בשבילו (צילום: מוטי לבטון)
היא תמיד שם בשבילו

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018