ריחו"ל

פריס הילטון מסרבת להחזיר את טבעת האירוסים

הכוכבת ויורשת העצר הפרובוקטיבית מסרבת להחזיר לבן זוגה לשעבר את טבעת האירוסים העצומה שקיבלה ממנו, למרות שהוא דורש אותה בחזרה (ובצדק). טוב, בכל זאת, זה לא פשוט לוותר על יהלום בגודל של 20 קראט

בהחלט קשה לוותר על כזה יהלום. פריס הילטון (אינסטגרם)
בהחלט קשה לוותר על כזה יהלום. פריס הילטוןאינסטגרם

 

אמש (ב') נודע לנו על ביטול האירוסים של יורשת העצר פריס הילטון (37) ובן זוגה כריס זילקה (33). השניים נפרדו אחרי שנתיים של זוגיות צמודה, פוטוגנית וכזו שכללה הצעת נישואים גרנדיוזית וטבעת אירוסים עצומה. מקורבים לשניים סיפרו לאתר Just Jared שהשניים סיימו את היחסים כבר בתחילת החודש האחרון.

 

אבל אם חשבתם שהילטון תוותר בכזו קלות על טבעת האירוסים בשווי 2 מיליון הדולר שקיבלה (בכל זאת, מדובר ב-20 קראט של עושר) אז כנראה שלא. מקורבים ליורשת העצר סיפרו לאתר TMZ כי הגברת לא מוכנה לוותר על הטבעת ולהחזיר אותה לזילקה, שכנראה עדיין משלם ואנחנו לא רוצים לדעת מה יעלה בגורלו אם לא יזדכה עליה בקרוב.

 

אגב, זה בדיוק הזמן לציין שעל פי חוקי קליפורניה - במידה והבחורה היא זו שמבטלת את האירוסים היא מחוייבת להחזיר את הטבעת לבחור ועל פי דיווחים - מי שהחליטה לסיים את הקשר היא הילטון, שכאמור ממש מתקשה להיפרד מהיהלום העצום שקיבלה. לא נשקר, אנחנו קצת מבינים לליבה.

בלי חראטות חבוב. כריס זילקה והילטון (אינסטגרם)
בלי חראטות חבוב. כריס זילקה והילטוןאינסטגרם

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018