מסוכסכים? קרע ביחסים בין הנסיך הארי לנסיך וויליאם

הנסיך הארי והדוכסית מסאסקס יעזבו את ארמון קנזינגטון ויעברו לגור באחוזת וינדזור. על פי דיווחים מעבר לים המעבר יתבצע בעקבות קרע שנוצר ביחסים בין הנסיך הג'ינג'י לאחיו הגדול, הנסיך וויליאם. הסיבה למשבר? מייגן מרקל וקייט מידלטון ממש לא מסתדרות ביניהן

מסוכסכים? קייט מידלטון, מייגן מרקל, הנסיך הארי והנסיך וויליאם (צילום: Gettyimages)
מסוכסכים? קייט מידלטון, מייגן מרקל, הנסיך הארי והנסיך וויליאםצילום: Gettyimages

 

הנסיך וויליאם (36) והנסיך הארי (34) מאז ומתמיד היו קרובים במיוחד וסיפרו לא פעם כי מותה של אמם, הנסיכה דיאנה, הוא זה שחיזק את הקשר ביניהם והפך אותם לבלתי נפרדים. אך לצערנו, לאחרונה החלו להיווצר סדקים במערכת היחסים בין השניים, שעל פי דיווחים בחו"ל נגרמו כתוצאה מכך שבנות הזוג, מייגן מרקל (37) וקייט מידלטון (36), ממש לא מתחברות אחת לשניה.

 

"מייגן וקייט הן שתי נשים שונות מאוד", סיפר מקורב למשפחת המלוכה לאתר "דיילי מייל", והוסיף: "הן לא מסתדרות ביניהן". על פי אותם דיווחים מעבר לים הנסיך הארי והדוכסית מסאסקס יעזבו בקרוב את ארמון קנזינגטון ויעברו לגור בפרוגמור קוטג' באחוזת וינדזור למרות שלשני הנסיכים יש אחוזות פרטיות בארמון המלוכה.

על מה אתן כל כך כועסות? (צילום: Gettyimages)
על מה אתן כל כך כועסות?צילום: Gettyimages

 

מקורבים לזוג המלכותי סיפרו כי הנסיך הארי ואשתו קיבלו את פרוגמור קוטג' מהמלכה אליזבת' והוא יהפוך להיות ביתם הרשמי של הזוג הטרי. בביתם החדש של הנסיך הג'ינג'י ומרקל יש עשרה חדרי שינה לעומת שניים באחוזה שבה הם מתגוררים כיום וכמו כן המעבר יאפשר לאמה של מרקל, דוריה, שעברה לגור בלונדון לאחרונה, לעבור לגור איתם.

 

על פי דיווחים בחו"ל מרקל רצתה שהשניים יעברו לאחוזת פאלאס, שם מתגוררים כיום הדוכס והדוכסית של גלוסטר, שסירבו לפנות את האחוזה לבקשתה של הדוכסית מסאסקס. כמו כן נאמר כי בתחילת חודש נובמבר האחרון פנתה המלכה אליזבת' לנסיך הארי ודיברה איתו על הגישה של מרקל, שלדבריה מצליחה "לזעזע" את הארמון מדי פעם.


קרע ביחסים. הנסיך הארי והנסיך וויליאם (צילום: Gettyimages)
קרע ביחסים. הנסיך הארי והנסיך וויליאםצילום: Gettyimages

העמדת פנים? מרקל ומידלטון (צילום: Gettyimages)
העמדת פנים? מרקל ומידלטוןצילום: Gettyimages

אולי הריחוק יעשה טוב. הנסיך וויליאם ומייגן מרקל (צילום: Gettyimages)
אולי הריחוק יעשה טוב. הנסיך וויליאם ומייגן מרקלצילום: Gettyimages

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018