רכילות+
אביחי אוחנה: "מעיין לא מרגישה מספיק בטוחה בקשר, בעיקר מבחינה כלכלית"
הקשר של מעיין אשכנזי ואביחי אוחנה ידע עליות ומורדות, פרידה בת ארבעה חודשים וקושי להשתלב בתעשייה. היום, שנה ושמונה חודשים אחרי שאוחנה יצא כמנצח מבית "האח הגדול" הם עונים על הכל, גם על השאלות שאתם, גולשי Pplus, שלחתם. וכן, פולנים שכמותכם, יש תשובה ל"מתי כבר חתונה?"

אז מתי חתונה? מעיין אשכנזי ואביחי אוחנה (צילום: דניאל אוחנה)
אז מתי חתונה? מעיין אשכנזי ואביחי אוחנהצילום: דניאל אוחנה

 

בנובמבר 2017 , מעיין אשכנזי (27) ואביחי אוחנה (29) החליטו על הפרדת כוחות. אחרי שמונה חודשים של זוגיות מתוקשרת ופוטוגנית בתוך בית "האח הגדול" ולאחר מכן מחוצה לו - השניים הודיעו על פירוק היחסים. "זה קרה בשיחת טלפון, שיחה שאני יזמתי", חושפת אשכנזי, כשלצידה יושב עכשיו אותו בחור, זוכה העונה השמינית של "האח הגדול" שהיה אז בצדו השני של הקו.

 

"אני יודעת שזה נשמע נורא לעשות את זה בטלפון", היא מסבירה, "אבל זו שיחה שהגיעה אחרי תקופה ארוכה של כמה חודשים, שבמהלכם היו לנו המון ויכוחים על שטויות, ריבים על שטויות, ואני כבר לא הצלחתי להבין מאיפה מגיעות כל הדרמות האלו; איך אנחנו מצליחים לריב על הדברים הכי מטומטמים שיש? ברמה של 'למה לא סגרת את האור?!'". עכשיו, מדירתם שבמרינה בהרצליה, ממנה נשקף נוף פסטורלי של סירות העוגנות במזח, כבר כמעט ואין זכר לדרמות המתוארות.

"לא בטוחה בקשר" (צילום: דניאל אוחנה)
"לא בטוחה בקשר"צילום: דניאל אוחנה

 

על אף הוויכוחים החוזרים והנשנים לאורך הראיון, קשה להתעלם מהאנרגיה המאוהבת והכריזמטית שהשניים משדרים. לא פלא, אם כך, שכשהחדשות על הפרידה

שלהם דלפו לתקשורת, הן עוררו הדים רבים, וגרמו למעריצים להציף את חשבונות האינסטגרם של השניים בהודעות הקוראות להם לחזור. מדובר באותם מעריצים שהציפו בהודעות גם את מערכת "פנאי פלוס", וביקשו מאיתנו לתת במה לזוג שהם כל כך אוהבים - והתוצאות לפניכם.

 

איך זה מרגיש לקבל כל כך הרבה אהבה מהקהל? איך אתם מסבירים את העניין הציבורי הגדול בכם?

אשכנזי: "זה מרגש מאוד שאנחנו נמצאים במקום הזה מבחינת הקהל, אני באופן אישי גם מאוד מודעת לזה; ברמה שבזמן הפרידה חשבתי על כל האוהדים שרוצים שנחזור, ועל 'איך אנחנו עושים להם את זה?' אבל אף אחד מהם לא חי איתנו, ולא יודע מה באמת קורה בפנים".

 

מה ההבדל בין הקשר שלכם היום, לעומת הקשר שהיה לכם לפני הפרידה?

אוחנה: "אני מרגיש שההבדל העיקרי הוא הסבלנות של מעיין. היא למדה להיות יותר סבלנית".

 

ולך לא הייתה עבודה על עצמך?

אוחנה: "לא היה לי מה לעבוד על עצמי, מכיוון שמלכתחילה לא נפרדנו בגלל שמשהו היה בעייתי בי. הפרידה שלנו קרתה אחרי החגים, כשהייתה לי נפילה מבחינה מקצועית. במשך חודשיים כמעט לא יצאתי מהבית, ובזמן הזה מעיין נשאבה לשגרת העבודה שלה - ולי לא היה את זה". 

 

מעיין, בזמן הפרידה - ואולי גם היום - התמודדת עם בריונות ברשת. את מרגישה שהיום את חזקה יותר מאשר בעבר? 

אשכנזי: "עם הזמן אתה לומד לפתח עור של פיל בנוגע לדברים האלה. זה עדיין פוגע אבל היום אני יותר מחושלת ממה שהייתי לפני שנה".

 

"לא סובלת את התשובות שלו" (צילום: דניאל אוחנה)
"לא סובלת את התשובות שלו"צילום: דניאל אוחנה

  

אז מה עם החתונה? אביחי, אמרת שתהיה אבא לפני גיל 30.

"אתה רוצה לשמוע תשובה אמיתית, מכל הלב?" שואלת אשכנזי, ואז מתעקשת שאוחנה יענה. אחרי שתיקה קצרה הוא משתף פעולה, "מעיין לא מרגישה מספיק בטוחה בקשר", הוא משתף, "בעיקר מבחינת יציבות כלכלית".

 

אשכנזי: "אתה מבין? אם אני מתחתנת - יום לאחר מכן אני נכנסת להריון, בעזרת השם. אנחנו כבר חיים ביחד, מה תעזור לי הטבעת על האצבע? אני צריכה את היציבות".

 

אם אביחי היה מרוויח כרגע יותר כסף, הייתם מתחתנים?

אשכנזי: "אם אני אגיד את זה, אנשים יקראו את הכתבה ויכתבו בטוקבקים 'אתם רואים למה הם לא מתחתנים? כי לדעתה הוא לא עושה מספיק, איזו אישה רעה זו', אבל זה לא נכון; כי אם אביחי יגיד את זה - כולם יקבלו את זה ויגידו 'סבבה'. בסופו של דבר אני רוצה להביא ילדים לעולם, ובשביל זה אני חייבת איזשהו בסיס".

 

אוחנה: "אבל כבר יש לי את הבסיס הזה; יש לי עבודה, יש שבועות שאני מרוויח 10,000 שקל רק מההרצאות שלי, ויש לי עוד דירה שקניתי באילת, שבקרוב תתחיל גם להניב כסף".

 

אז מה עוצר אתכם?

אשכנזי: "עדיין יש לנו משקעים, יש לנו בעיות שאנחנו עדיין צריכים לדבר עליהן. זה לא רק עניין של כסף, כי אם הייתי מחפשת כסף - הייתי הולכת עם מיליארדר ולא הייתי פה!".

 

אוחנה: "תפסיקי לחשוב שכסף לא אמור לעניין אותך! ועל הזין שלי מי שאומר שכסף לא מעניין אותו. אין אישה שכסף לא מעניין אותה, ותצטט אותי בזה", הוא מבקש, "אין אישה שלא רוצה כסף, ולא סתם כסף - ים של כסף. אביבית בר זוהר צודקת".

הריאיון המלא עם מעיין אשכנזי ואביחי אוחנה - בגיליון פנאי פלוס החדש, עכשיו בדוכנים!


עכשיו בדוכנים! (צילום: דניאל אוחנה)
עכשיו בדוכנים!צילום: דניאל אוחנה

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018